Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 26 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 16:38 

Presne tak ;) Pokiaľ teda chceš pestovať druhy rastlín, ktoré sú haklivé na zimu, prípadne mráz

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 16:41 

Jan a co keby si si nasiel nejaku firmu ktora ti vyrobi na zakazku sklenik? :idea: zadas im rozmer, svoje poziadavky a mas to...easy

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 16:45 

Milan a máš skúsenosť s nejakou takou firmou? Inak vďaka za rady

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 16:49 

Ján- ja mám pozitívnu skúsenosť s firmou Korbel (http://www.firmakorbel.cz/) . Vyjde to ale pomerne draho, nie je to lacná záležitosť

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 16:52 

Aha...tak to potom asi nie :( Ak by som dal polykarbonát hrubý 4mm ?

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 16:59 

Ak tam dáš polykarbonát hrúbky 4mm tak docieliš akurát to, že na rastlinky nebude fúkať vietor a možno keď na neho bude svietiť slnko, tak trošku sa zohreje...ale iba trošku...inak nebude žiadny rozdiel medzi interiérovou a exteriérovou teplotou :!:

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 17:02 

Ale ak nemas prachy na vykurovanie, tak nie je jedno ci mas polykarbonat 4 mm alebo 20 mm hruby? Podla mna to je jedno, nie?

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 17:03 

Keď sa nad tým tak zamyslím, nemá Milan pravdu?

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 17:07 

Chlapi, treba na to ísť hlavou. Logicky- čím je hrubší tak tým pádom je vnútri vyššia teplota. Keď v zime zasvieti slnko, a skleník sa zohreje, tak logicky sa udrží teplo dlhšie v 20 mm polykarbonáte ako v 4 milimetrovom :ugeek:

Poslať Napísal: 11 Jan 2015, 17:12 

Dobre, ale čo som sa informoval u firmy Korbel tak by to vyšlo pekných 1100+ eur :( Asi zoberiem ten 4 milimetrovy, ten ma bude stáť okolo 300 éčok 8-)

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 26 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre