Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 4 [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: vysavac na psie chlpy
 Poslať Napísal: 23 Máj 2017, 09:47 

To je aká haluz @pavlík my máme doma presne ten istý vysávač, ako máš aj ty:-):-) Minulý rok som ho dostala na narodeniny od môjho manžela. Dlho som pišťala, že by som veľmi chcela nejaký kvalitnejší vysávač, ktorý si poradí so všetkým (či už sú to vlasy, chlpy alebo omrvinky), tak mi kúpil tento a zatiaľ môžem povedať, že si so všetkým dá rady. Je super ale to ty dobre vieš, keďže ho máš:-)

Poslať Napísal: 06 Jún 2017, 07:57 

"Vanda" - hej hej to máš pravdu, že viem aký je super. Mne vyhovuje vo všetkom a ešte sa mi s ním aj dobre vysáva lebo sa moc nenarobím. Predtým keď som mal taký starý vysávač, som mohol vysávať aj hodinu a stále boli omrvinky na zemi (dobre neťahal proste). Teraz to je sto a jedno

Poslať Napísal: 13 Jún 2017, 08:13 

Ahojte, Ahojte:-)
Potrebovala by som zistiť, či má niekto doma presne tento vysávač? Pridávam link, aby bolo jasné na ktorý vysávač sa presne pýtam. Toto je on: http://www.eshop-eneftech.sk/Tepovac-a- ... ILY-d2.htm. Ak tu je niekto taký, mohli by ste mi napísať ako vám vyhovuje a či sa oplatí do takého drahého vysávača investovať?
Ďakujem;-)

Poslať Napísal: 14 Jún 2017, 11:22 

Žanka my máme taký presne istý doma. Pred polrokom som si ho ešte aj z tej firmy objednávala. Moja sestra býva v Prievidzi a hneď ma zobrala do ich predajni, že tam majú veľmi dobré vysávače (v tej dobe som súrne potrebovala nový). Na predajni som si ho odskúšala a hneď som vedela, že chcem investovať do drahšieho. Keďže mám doma dvoch psov a dve mačky. Takže srsti tam máme kooooopu. Aké infošky ešte potrebuješ vedieť?

Poslať Napísal: 19 Jún 2017, 13:18 

@Pavlik presne viem o čom hovoríš. Teraz predsa len máme výkonnejší vysávač a to je hneď cítiť:-) :-) Taktiež som predtým len z vysávania bola unavená a teraz aj keď prídem z roboty tak ho vezmem, pobehám aby neboli všade chlpy a idem cvičiť alebo behať :-) Ešte premýšľam že od nich si objednám aj tepovač. Lebo aj ten by sa mi zišiel:-)

Poslať Napísal: 22 Jún 2017, 09:06 

Siska: Žeby som bola až taká nezaujímavá, že si si skoro správu odo mňa nevšimla? :lol: :lol: Ale nie, robím si srandu.. Niekedy sa stáva aj to. Ja som ťa chcela len utvrdiť v tom, že si si dobre vybrala a že nemusíš banovať. Vidíš a už si sa o tom presvedčila aj sama. Chápem, že zo začiatku majú ľudia z nových vecí obavy ale keď má viacej ľudí dobré skúsenosti tak netreba až tak panikáriť.

Poslať Napísal: 22 Jún 2017, 09:13 

!Ospravedlňujem sa, tá správa Siske nemala ísť vôbec sem. Som sa trochu pomýlila a poslala som ju sem a pri tom mala ísť úplne niekde inde.!
Michellka: Chcela by som hlavne vedieť, na akom princípe tento vysávač funguje? To vlastne ten vodný filter je namiesto filtračných vrecúšok, či ako? Ako zapínaš to, aby aj vysával aj tepoval naraz?

Poslať Napísal: 23 Jún 2017, 07:07 

"Vanda" - dobre si to napísala aj keď ja som nikdy nebol unavený z vysávania ale chápem, že ty možno áno. Pre ženy to je asi náročnejšia činnosť :lol: :lol: Inak to si si rovno mohla objednať ten, čo majú v eneftechu že aj vysávač aj tepovač zároveň. Ja som si ho všimol, že ho tam majú ale keďže ja nepotrebujem tepovač, tak som ho nekupoval, mne by bol zbytočný. Ty si si ho ale asi nevšimla, že?

Poslať Napísal: 26 Jún 2017, 09:20 

@Pavlik no pre mňa to je, to mám namiesto cvičenia niekedy, keď musím celý barak povysávať a poupratovať :D :D To fakt? Ten som si veru nevšimla :/ Hneď som pozerala len ten, ktorý si mi poradil. Do kelu, to ma trochu teraz hnevá, lebo som to mohla mať tak spolu a bolo by po probléme. Tak ale už s tým nič nespravím

Poslať Napísal: 28 Jún 2017, 14:57 

"Vanda" - to inak ale aj je tak, čítal som to niekde, že cvičením sa najlepšie chudne :) No s tým veru že už nič nespravíš. Jedine že by si si pozrela teraz nejaký čisto len tepovač. Majú aj také v eneftechu sa mi zdá. Aj keď toto by si mala istotnejšie lepšie, keby si to mala v jednom. Ale zase kupovať ďalší vysávač, je tiež zbytočné

Stránka 3 z 4 [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre