Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: vysavac na psie chlpy
 Poslať Napísal: 30 Mar 2017, 08:32 

Chlapi a je to fakt nutné mať takýto špeci vysávač aj na psie chlpy? My máme doma dvoch chlpáčov alebo doteraz sme vysávali klasickým vysávačom. Je pravda, že sa nám cez víkend pokazil a ideme nový kupovať ale zase som plánovala len nejaký lacnejší kúpiť. Či by ste mi radšej odporúčali priplatiť si za takýto nejaký? Ako si Drigix s tým čo máš spokojní?

Poslať Napísal: 05 Apr 2017, 13:42 

"Soňa" - keď máš ešte aj dvoch psov a starý vysávač sa ti pokazil tak teraz by som jednoznačne zainvestoval už do kvalitnejšie. Dáš možno o nejaké dve stovky viacej, ale budeš mať vysávaš určený presne aj na psie chlpy. Myslím, že lepší nápad ako kupovať každý rok alebo polrok nový a nový za každým (to by osobne mňa vôbec nebavilo)

Poslať Napísal: 07 Apr 2017, 14:13 

"Drigix"
som ti dlhsi cas neodpisoval, lebo som nemal cas sem ist..tvoj prispevok som si ale precital a napokon som sa vykaslal na ten napad, ze by som tam isiel osobne lebo tolko casu nazvys nemam..objednal som ten vysavac cez ten ich e-shop a uz ho mam aj doma..trvalo to iba dva dni..ostal som milo prekvapeny, ze tak rychlo ho dorucili..mne to ale samozrejme len vyhovovalo, ze som dlho nemusel vycakavat..vdaka za vsetky info ktore si mi poskytol..

Poslať Napísal: 13 Apr 2017, 15:10 

Pavlík to aj taký vysávač existuje, ktorý je vyslovene určený na psie chlpy? Som taký ešte nikde nevidela. Mohol by si mi poradiť výrobcu, kto taký vyrába. By som si to pozisťovala. Máš pravdu, že dvaja chlpači dajú zabrať. Veď ja vysávam každý deň, tak sa ani nečudujem že starý vysávač vypovedal

Poslať Napísal: 19 Apr 2017, 15:08 

"Soňa" - nepovedal by som, že vysávač čisto iba na psie chlpy, ale skôr taký vysávač, ktorý zvládne povysávať všetko a teda aj tie najmenšie psie chlpy. Taký máme aj my. Objednávali sme ho z e-shopu eneftechu. Oni ponúkajú mnoho druhov vysávačov. Ak chceš teda, kukni ich ponuku a už uvidíš, či aj nejaký vyberieš alebo nie

Poslať Napísal: 24 Apr 2017, 17:09 

MoMo. v poho, z toho si nic nerob. uz som myslela ze vobec nenapises ale ved vsetky informacie si vedel takze som s tym aj pocital ze uz nemas dovod sa ozvat. ale tak fajn, ze si mi napisal. a fajn ze aj objednavka dopadla fajn. frci vysavac dobre?

Poslať Napísal: 27 Apr 2017, 10:46 

"Drigix"
jasan, vsetko dopadlo tak ako malo..objednavka uplna pohodicka..objednal som to cez internet, zaslal som im peniaze a do dvoch dni mi ho kurier dorucil..rychlost dodania ma fakt prekvapila..ale to vsetko som ti uz pisal..jasne fakci riadne..davam mu zabrat, kedze stary bol pokazeny a dlho sa nevysavalo..super, ze som vybral tento vysavac..

Poslať Napísal: 11 Máj 2017, 11:41 

Pavlík tú firmu poznám ale nevedela som, že majú aj takéto vysávače. No pôjdem to kuknúť. Keďže som tu dlhšie nebola, tak som si až teraz prečítala správu od teba a vlastne aj to, že si ho kupoval od nich. Idem to omrknúť, ďakujem zatiaľ. A ty máš ktorý presne? Vieš mi napísať názov? Aby som to nemusela dlho hľadať, vďaka

Poslať Napísal: 17 Máj 2017, 14:38 

"Soňa" - oni majú všetko možné. Mne ich poradila jedna známa, lebo ja som predtým vôbec nevedel, že aj nejaká takáto firma na Slovensku existuje. Tebe aspoň niečo hovorí, to si dobre na tom:-) Sonička aby si vôbec nemusela hľadať, tak ti sem pripnem link na môj vysávač. Mám tento: http://eshop.eneftech.sk/Vysavac-crooSe ... us-d26.htm

Poslať Napísal: 19 Máj 2017, 10:21 

MoMo. super teda. to si viem predstavit ako isiel dlho, ked ti ho dorucili. kedze si vysaval cely barak, co? uz ale apson skuskov presiel, ci je dobry :D :D neporadil by som ti vysavac, ktory nie je dobry. ved mam skoro taky isty aj ja a moj uz fakci dlhe roky

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre