Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Vysávač na sneh
 Poslať Napísal: 25 Okt 2015, 12:33 

Ahojte znovu vas trošku pootravujem :D Viem že existuje vysávač na lístie a niekde som sa dopočula že sním možete povýsavať aj jemnučky sneh napadnutý, skúšali ste to niekto ? Pretože máme poval a každý rok sa nám tam dostane sneh bolo by možné ho týmto vysaváčom na ,,lístie,, povýsavať ?

Predmet príspevku: Re: Vysávač na sneh
 Poslať Napísal: 25 Okt 2015, 12:34 

Chceš mi povedať že na poval sa ti cez škridlu dostane sneh ? Radšej si to daj opraviť lebo niekomu padne dom na hlavu... a nie hľadať vysávač na sneh... a jedine čo viem tak existuje fukár na vyfukánie snehu z chodníku

Poslať Napísal: 19 Nov 2015, 17:49 

Kup si vysávač ktorý vysáva vodu a určíte ti to splní aj tieto účely, vysávač na sneh už bežne kúpiť kvalitnejšom elektre.

Poslať Napísal: 07 Nov 2016, 09:27 

Sneh sa veruže nevysáva, v žiadnom prípade, jedine ak fúkať preč, ale to sa nerobí pri pol centimetri snehu na povale ale používa sa to na nakydaný snehu na chodníkoch. Poriešte si radšej diery v dome.

Poslať Napísal: 22 Dec 2017, 09:06 

No, ja som o takom niečom ešte nepočula. Na sneh sa používajú frézy, ale nie na taký poprašok. My sme min, zimu kupovali frézu na sneh Vega z hejka a slúži nám doteraz. Využili sme aj zľavové kupóny https://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ takže to bolo lacnejšie. Je to taká menšia, ale na náš dvor stačí.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 22 Dec 2017, 09:06

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre