Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Sep 2019, 09:51 

Šichinka píše:
už sme u nich aj boli migi ;) minulý týždeň v piatok sme si zobrali s manželom voľno, keďže vo štvrtok bol sviatok a išli sme pozrieť známych do Bratislavy a cestou sme zašli aj do topsedačiek. fakt si neklamal! toľko pekných sedačiek po kope som už dlho nevidela. normálne som nevedela, kde sa skôr pozerať :lol: :D

Nevedela si o tom, aku maju ponuku? Tak to sa ti cudujem, lebo ja o tejto ich predajni uz viem zopar rokov a zopar rokov uz krasli nasu obyvacku sedacka od nich. Ale chcela som sa spytat, ci ste si nejaku aj vybrali alebo ste boli len pokukat?

Poslať Napísal: 06 Sep 2019, 09:06 

veru že som nevedela rebeka, keďže som to nemala od koho vedieť :( objednať sme ešte neobjednali ale rozhodujeme sa medzi dvoma. dve sa nám zapáčili a teraz každý deň porovnávame, ktorá by sa nám viac hodila :) najhoršie je, že drahý trvdí že tá a ja zase že tá druhá. nevieme sa zhodnúť na tej jednej :D :lol: tak neviem, čo spravíme. asi tam budeme musieť ešte raz ísť a už na mieste na rozhodnúť :)

Poslať Napísal: 10 Sep 2019, 10:27 

šichinka tsaa ty si o mne pochybovala?...veď som ti hovoril, že by som ťa neoklamal...keď sa neviete rozhodnúť, tak nám sem pridaj fotky medzi ktorými sa rozhodujete a my ti poradíme...

Poslať Napísal: 11 Sep 2019, 08:48 

vidíš, to je dobrý nápad migi, idem vám ich sem pridať a budem rada, keď mi poradíte a poviete váš názor, ktorá sa vám viac páči ;)
toto je tá, ktorú by som chcela ja, má názov "sedačka FRANCIE"
Obrázok
a toto je tá druhá, ktorá sa zase manželovi páči, má názov "sedačka LIVORNO"
Obrázok

Poslať Napísal: 12 Sep 2019, 14:47 

Šichinka píše:
veru že som nevedela rebeka, keďže som to nemala od koho vedieť :( objednať sme ešte neobjednali ale rozhodujeme sa medzi dvoma. dve sa nám zapáčili a teraz každý deň porovnávame, ktorá by sa nám viac hodila :) najhoršie je, že drahý trvdí že tá a ja zase že tá druhá. nevieme sa zhodnúť na tej jednej :D :lol: tak neviem, čo spravíme. asi tam budeme musieť ešte raz ísť a už na mieste na rozhodnúť :)

Ak ti mozem aj ja poradit, tak mne sa viac paci ta, ktoru si ty vybrala. Ta mi pride taka modernejsia. Ale akoze obidve su krasne ale tato sa mne osobne viacej paci. A cenovo je medzi nimi aky rozdiel? Ci cca rovnako stoja?

Poslať Napísal: 13 Sep 2019, 08:54 

...sichinka a ja ti poviem, ze tu sedacku na prvom obrazku mame v obyvacke aj my ;) :) ...

Stránka 5 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre