Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 33 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 06:33 

Andrej33 tak ono mozno len by si stacilo predstavit, kde konkretne ho chcete umiestnit pripadne ci ma mat aj nejake to operadlo alebo podlozku na nohy, byvaju rozne preto asi treba mat aspon taku zakladu predstavu mozno poziadavku aj co sa tyka farby :)

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 05:54 

Vies co ked tak asi nech je take co sa tyka chrbtice ok predsa len ak by na nom aj dlhsie sedela aby jej chrbat neodisiel, ved take nieco pozname asi kazdy aj z prace, ze zla stolicka alebo co a chrbat cele zle :D

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 06:01 

Andrej33 a už ste aj boli niekde pozerať? Reku by si mi keď tak mohol dať tip alebo čo ak by tam boli aj sedačky. NataliGregorova ty máš v tomto celkom prehľad ako tak čítam, vy ste čo tiež teraz niekedy zháňali takýto nábytok? :)

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 06:26 

Andrej33 ale teraz sa už tie kreslá aj tak robia nie? Či to si mýlim s takými asi čo sa dávajú k počítaču či? :D A už ste našli nejaké? Čo sa týka farby a materiálu to vám je jedno?

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 06:32 

delon1435 tak my sme síce zháňali sedačku a tiež už to bolo dlhšie ale nechal som si poradiť a išiel do top sedačiek a aj sme vybrali pozri :)
samozrejme treba asi skôr popozerať lebo veď každému sa páči niečo iné tak je lepšie si aj poskúšať materiál atď. ako vám to bude sedieť.
Obrázok

Poslať Napísal: 28 Jún 2022, 05:51 

Sebô8357 tak to je brutalnaa :) To mate taku obrovsku obyvacku? Lebo takto na fotke posobi ze je velka teda :) Ale pridavam sa k tebe, tam maju velmi pekny a siroky vyber :) Presne tak ako pises, proste ked sa kupuje takyto typ nabytku treba si ho "ochytat" lebo proste kazdemu vyhovuje iny styl materialu.

Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 05:14 

andrej33 vies co ale nic si z toho nerob ak aj dlhsie vyberate, lebo si myslim, ze potom to pride tak, ze proste pridete a prve vam padne do oka :D suhlasim vsak s typom na predajnu odkial ma sebo8357 sedacku, co pridal fotku. siroky vyber ako myslim ze tam aj co sa tyka kresiel, co si spominal ze zhanate. uz len treba ist a pozriet - lebo takto aj opisovat predstavu a vidiet na zivo je asi ine :)

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 05:50 

Sebo8357 akoze suhlasim ze vyzera brutalne a aj posobi ze je pohodlna len asi na takyto typ sedacky treba mat aj dostatok miesta vsakze?

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 07:29 

Mňa by ešte zaujímalo, že kde majú predajňu a kde sa skôr oplatí ísť pozrieť. Že teda tí, čo máte sedačky od nich kde ste boli najčastejšie pozerať a tým pádom aj kupovať?

Stránka 33 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre