Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 32 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Máj 2022, 06:17 

Lukky suhlasim s tebou, my ked sme zhanali, tiez sme dostali typ ist pozriet k nim do Prievidze a veru super, siroka ponuka aj manzelke sa pacil vyber, takze co sa tohto tyka, tak si myslim ze rozhodovanie je bezproblemove :)
Sico ved to je dobre nie? :D

Poslať Napísal: 26 Máj 2022, 06:16 

Igii na ktoru predajnu konkretne do PD prosim ta? Lebo teda co viem je ich tam viac. Inak ti co mate nove sedacky aj sa o ne nejako na zaciatku specialne starate? Lebo napriklad moji rodicia ked si davno davno kupovali novu tak na nu dali deku ze na zaciatok nech sa hned nevysedi :D

Poslať Napísal: 30 Máj 2022, 07:07 

Igii a akú máte preferenciu čo sa týka materiálu? Lebo by ma zaujímalo, že či má niekto koženú sedačku, alebo teda inú akú sú bežne dostupné rozumieš mi :)

Poslať Napísal: 01 Jún 2022, 06:16 

Feki tak nájdu sa ľudia čo majú rôzne sedačky, veď nie každý by mal mať rovnakú :) A prečo ťa to zaujíma vlastne? Zvažuješ kúpu koženej? My keď sme vyberali, tak som si bola aj skúsiť tak na dotyk jednotlivé tie poťahy a teda ako je to pohodlné všetko a podľa toho sme sa rozhodli :)

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 05:43 

Martinka Barosova ale toto suhlasim s tebou, tiez to tak mam ze proste idem do toho obchodu a skusam. Predsa len sa to kupuje fakt na vela rokov taka sedacka tak hadam chces aby sa ti na nej pohodlne sedelo aby ti aj material vyhovoval a vsetko okolo toho, uz ta farba sa nejako poriesi ale toto su asi hlavne parametre.

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 06:30 

Jangrego no asi tak a preto sme sa aj my dlho rozhodovali a hľadali :D Ale dobre akože myslím si, že fakt keď niekto chce kvalitu a teda vie že to bude na veľa rokov bez problémov tak sa oplatí aj počkať, predsa len tá dodacia doba, aspoň sme mali čas poriešiť starú sedačku :D

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 06:22 

Fuči0907 a ty zhanas novu? Neviem ci som len prehliadol ak si nahodou pisal. My sme veru tusim to budu uz nejake dva roky takto riesili sedacku, lebo sme malovalo a tak celkovo davali vsetko do poriadku a reku aj toto vybavime a v top sedackach v PD sme boli pozriet v predajni. Tak reku ci aj ty sa chystas, alebo uz mas nejaku vyhliadnutu, daj vediet.

Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 06:05 

No my zhaname kreslo pre manzelku. Akoze dohodnut sa na niecom to je hrozne, pokial presne nestanovim den a pomaly aj cas tak do obchodov ani nejdeme :D Lebo furt volaco do toho pride :) Kde sa da teda tak rychlo vybrat, ze by ju to oslovilo a hned by sme kupili?

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 05:49 

Andrej33 ty zháňaš kreslo a my sedačku :D Aj ste už boli niekde pozerať prípadne ste pozerali na webe inšpiráciu? Moja predstava je zatiaľ taká, že by som ju chcel mať do priestoru ak by sa dalo a teda aby bola skôr do tvaru U.

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 05:33 

Andrej33 držím ti palce :D Presne viem o čom hovoríš, pretože ani my sme sa nevedeli dlho rozhýbať ale poradili nám ísť pozrieť do top sedačiek a poviem ti tam je taký široký výber že hádam si už aj tvoje žena bude vedieť vybrať :) Neviem síce akú má konkrétne predstavu ale veď keď tak sa tam môže aj poradiť.

Stránka 32 z 33 [ Príspevkov: 329 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre