Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 31 z 31 [ Príspevkov: 310 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 06:50 

...sebo8357 neviem ci som zachytil alebo co, ak hladas novu sedacku, tak aku mas predstavu konkretnu? pripadne uz si bol aj pozerat nejake? reku ci sa ti okruh vyberu zuzil alebo tak...lebo mam pocit ze je toho dost vseobecne na trhu z coho sa da vyberat, tak reku...

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 06:42 

akože áno predstava je ok, ale už aj mne sa stalo, že som mal predstavu a vzápätí som videl inú, ktorá sa mi zapáčila viac. my máme z top sedačiek túto a je super, aj čo sa týka pohodlnosti. ono možno treba len poskúšať, aj že aká by vám domov vyhovovala a tak, vieš že pokiaľ nemáš ešte úplne predstavu.
Obrázok

Poslať Napísal: 28 Apr 2022, 06:48 

korytniak inak parádna je, takéto farby mám rád. a to už ju máte doma, alebo čakáte na dodanie? lebo čo viem tak väčšinou to tak býva, že sa niekoľko týždňov čaká, či ?

Poslať Napísal: 29 Apr 2022, 05:40 

korytniak parádna, my máme tiež od nich sedačku už no ako rátam nejaké 4-5 rokov :) to sme sa ale tiež so ženou teda dohadovali, že akú chceme keďže každému z nás sa páčilo niečo iné :D to je asi to najťažšie pri rozhodovaní, ten kompromis :)

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 07:09 

inak diky za typ na predajnu. chystame sa pozriet do BA, zena tam ma na programe viac toho na pozeranie a na nakupovanie, tak reku pojdeme aj sem a hadam nejaku vyberieme, teda dufam, lebo veru uz ta nasa fakt potrebuje vymenit :D

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 07:06 

Stanley tak to je niekedy najlepšie spojiť všetko so všetkým, a človek aj keď cestuje niekde ďalej tak vieš že sa ti to aj oplatí, lebo sa chystáš toho pozrieť viacej takže za mňa je to ok. A už vyslovene ak by som aj mal niekde nejakú parádnu sedačku vyhliadnutú, nevadilo by mi za ňou vycestovať, predsa len to budeš kupovať na niekoľko rokov.

Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 06:42 

Korytniak vyzerá super, presne ako ti napísali, aj mne sa páči. To je také Lko vlastne že? Stanley no veď to je vlastne fajn, spojíte príjemné s užitočným či? A teraz neviem či ste už boli tento víkend, alebo sa ešte len chystáte, reku keď tak by si potom mohol aj fotku pridať, že čo ste vybrali.

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 06:02 

Stanley tak to je fajn ze to takto spojite, a aj mate nejaku konkretnu predstavu? My sme boli pozriet u nich v predajni ale v Prievidzi a teda som pozeral na jednotlive vystavene sedacky ako puk. Paradna kazda jedna, len sme teda zabudli doma pomerat ze aka velka sa k nam zmesti, takze sa tam este vratime. Mame predbezne vyhliadnutu, potom pridam fotku :) A vy co? Kedy sa chystate do BA? To idete vyslovene ze nakupy alebo aj ako vylet?

Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 06:46 

Stanley inak a ako ste pokročili s výberom ani neviem :D Lebo si písal teda, že sa chystáte pozrieť tak zo zaujímavosti :) My keď sme boli pozrieť aj v PD aj v BA, tak veru bolo z čoho vyberať, to moja žena pomaly na každú druhú ukazovala, že sa jej páči a že ju chce, takže potom ti držím palce :D Lebo vieš ako, ale nakoniec sme vybrali a je super.

Poslať Napísal: 19 Máj 2022, 05:45 

Sico haha :D A ved nevadi, lepsie sa vybera z viacerych ktore sa pacia ci? :) Uz to asi len treba dopasovat podla toho ako je zariadena aj obyvacka a je to :) No a teda ake sa vam pacia? Co preferujete, co sa tyka farby alebo celkoveho prevedenia?

Stránka 31 z 31 [ Príspevkov: 310 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre