Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 36 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Autor Správa
 Poslať Napísal: 30 Júl 2019, 10:16 

@Migi: Nieee čosi, nechcela som sa pridať, len tak zo zaujímavosti som sa pýtala :D Ale teraz ťa už idem bombardovať :lol: Musíš mi napísať, ako ste dopadli a či ste nejakú sedačku aj vybrali, hm? Už je utorok a od teba žiadna správa, toto kde sme? :lol: :lol: :lol: :lol:

Poslať Napísal: 06 Aug 2019, 10:28 

lebo my by sme ťa zobrali, nemali by sme s tým problém kamilla...ale asi som ťa skôr vystrašil, čo? :lol: :D ...sorry, ale nechodím sem každý deň a mal som toho veľa v práci, takže som ani nevedel, kde mi hlava stojí...no chcel som ti napísať, že sme u nich vybrali sedačku...som rád, že si mi topsedačky poradila...tam mali fakt brutálny výber...mali sme normálne problém vybrať najkrajšiu :D ...ale potom drahá vybrala a mne sa tiež jej výber páčil, tak sme už ani neriešili a rovno spísali objednávku...

Poslať Napísal: 12 Aug 2019, 09:59 

Ahoj Migi

Hned pri prvej navsteve ste aj objednali? To mas moj obdiv! :shock: To by sa v mojom pripade nemohlo stat, ja musim pobehat minimalne 4 predajne a az potom vybrat. A aku ste vybrali? Pochval sa :)

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 10:38 

@Migi: Vy ste zlatí, že by ste ma zobrali ale môjmu drahému by to asi dosť vadilo, keby som išla s cudzími ľuďmi na nákupy 8-) Tak vy ste šikulkovia, keď ste hneď aj vybrali. Ale po pravde sa ani nečudujem, lebo oni majú super výber. U nich je z čoho vyberať ;) :) A za koľko vám ju dovezú? Koľko týždňov budete čakať?

Poslať Napísal: 14 Aug 2019, 20:44 

ahoj migi! ;) chcem sa spýtať, mali v tej predajni aj veľké sedacie súpravy? také akože extra veľké? lebo ja zháňam takú a je to dosť veľký problém.

Poslať Napísal: 15 Aug 2019, 05:28 

áno, hneď na prvý krát darynka...ako nemysli si, že predtým sme neboli ešte v jednej, boli sme ale tam nemali bohvie aké sedačky...tu sa nám hneď viaceré zapáčili a už sme len vyberali, ktorá z nich je najkrajšia..takto bude vyzerať 8-) ...len fotka nie je až taká dobrá, keďže to je len z katalógu odfotené...ja som tam vôbec nefotil...
Obrázok
kamilla povedali, že za nejakých 6-8 týždňov...že nám budú volať...
šichinka mali tam sedačky od výmyslu sveta a rozmery si si mohla sama nakombinovať...takže si myslím, že by si nemala mať problém u nich vybrať...

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 36 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre