Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 30 z 31 [ Príspevkov: 310 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Mar 2022, 07:35 

Jullo80 suhlasim super farba, to sa hadam hodi aj do kazdeho interieru taka nevtierava.
Feki no bud v Prievidzi alebo v Bratislave :) Kde len chces. A co sa tyka dodacej doby, tak to je individualne podla povodu sedacky.

Poslať Napísal: 28 Mar 2022, 06:39 

boihus a je jedno ci sa pozriet do predajne v PD alebo v BA? alebo sa to v niecom lisi? lebo teda ak by som si aj niekde vybral potom je to ako s dopravou chapes, asi je rozdiel ci sa to dovezie odtial alebo odtial.

Poslať Napísal: 30 Mar 2022, 06:13 

Stanley podľa mňa je to jedno asi kam by si išiel, myslím akože z týchto dvoch predajní, či BA alebo PD:) A čo sa týka dopravy, tá je po celom Slovensku zdarma aj s vynáškou :) Takže ako sa hovorí, môžeš si kľudne vybrať hocijaký veľký gauč :D Inak je to fajn, pretože nemám takých zdatných kamošov ktorý by mi prišli pomáhať, s tým našim keď sme ho kupovali :D

Poslať Napísal: 05 Apr 2022, 06:42 

Tak inak boli sme už aj my pozrieť v tej predajni a poviem vám to je parádička. Len teraz má žena dilemu že akú vybrať, tak si to nechala tak uležať v hlave a hádam sa čím skôr rozhodne :D Vyberali sme medzi dvomi Lkovými, takže uvidíme. Chcem sa spýtať, máte niekto aj koženú sedačku niekto?

Poslať Napísal: 06 Apr 2022, 06:45 

feki a kde ste boli pozerať v akej predajni? som asi prehliadol názov iba. inak ale ani sa nečudujem ak máte dilemu, lebo to my sa neviem rozhýbať už pekne dlho, tá naša stará sedačka je fakt hrozná, to sme ešte dostali na začiatku keď sme sa sťahovali, a tiež už by potrebovala vymeniť :)

Poslať Napísal: 07 Apr 2022, 07:01 

Sebô8357 vieš čo mne poradili top sedačky a veru sme aj vybrali :) A som riadne rád, pretože som už aj ja začínal mať pocit, že nejako dlho sa rozhodujeme a snažíme sa vybrať tak celkovo :) No tak vidíš, to sa treba len odhodlať a povedať si že fakt chcem ju vymeniť a ísť do toho :D

Poslať Napísal: 13 Apr 2022, 06:55 

Inak vďaka za typ na predajňu boli sme v PD pozrieť a veru paráda :) Dero to skôr asi my budeme patriť k tým, ktorý sa nevedia rozhýbať vôbec :D Takže ak som správne pochopil, vy tiež ešte nemáte, svoju takú finálnu verziu vybratú?

Poslať Napísal: 19 Apr 2022, 06:19 

dero no tak super, pôjdem pozrieť. a čo sa týka ponuky alebo výberu, ako to majú na predajni? lebo veď predpokladám, že nezvyknú byť vystavené fakt všetky druhy z jednotlivých ponúkaných sedačiek či?

Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 07:04 

sebo8357 vies co tak maju vystavene take tie najpredavanejsie kusky mozno, tak to nazvat :) ono ved ak chces sirsiu ponuku vidiet, tak skus na stranke popozerat, aspon ked tak budes mat lepsi prehlad a budes vediet akym asi smerom sa uberat.

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 09:32 

ale tak zase asi záleží aj na tom čo hľadáš. podľa mňa nebude vôbec odveci, keď zbehneš do predajne a povieš akú máš predstavu, aj keď je najlepšie niektoré veci alebo teda nábytok vidieť osobne, sú podľa mňa sedačky, ktoré nájdeš aj na webe :)

Stránka 30 z 31 [ Príspevkov: 310 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre