Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 252 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Sep 2021, 09:14 

Tak na brusenu kozu by som ju ukecal. Veru nie, zatial som nenarazil na taku co by ma nadchla, ale to moze byt aj tym, ze som hladaniu nevenoval az taku pozornost. Ty si kde vyberal tu svoju? Mozno ze tam budu mat aj nieco pre mna ci?

Poslať Napísal: 16 Sep 2021, 11:32 

tak to je super nie, že by ste teda išli do takéhoto materiálu, to vyzerá veľmi pekne :)...veru mal by si sa tomu viac venovať, či ste sa dohodli, že tvoja žena bude hľadať?...my sme si vybrali z topsedačiek a veru ak by som si mal ešte niekedy novú kupovať, tak sa pre nich znovu rozhodnem...lebo pomer cena a kvalita je pri nich super...veď daj vedieť, ak by si si od nich niečo pozeral, možno ti budem vedieť poradiť, prípadne rozlúsknuť dilemu, ktorú vybrať :)...

Poslať Napísal: 20 Sep 2021, 10:11 

Vies co skor sme to mali tak, ze kto ma cas ten bude hladat. A poznas to, nie zakazdym sa mi chce aj ked mam cas :) A tak super, a to ste pozerali aj vo viacerych predajniach, ci ste vedeli ze rovno pojdete do tejto? Lebo tak to je asi individualne, kazdy by si mohol povedat, ze cena a kvalita mu vyhovuje z tej predajne, z ktorej si ten gauc kupoval nie? :) Chapes ako to myslim.

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 07:58 

hej to dobre poznám, častokrát sa nájde niečo dôležitejšie ako hľadanie sedačky...tak vieš, že je veľa predajní...takže sme pozerali vo viacerých ale tie nám nesedeli, ani čo sa týkalo pohodlnosti ani nejakého farebné prevedenia...
chápem ako to myslíš, len že či to nehovoria na začiatku, keď si ju kúpia :)

Poslať Napísal: 29 Sep 2021, 09:23 

Hej to skor, ze ano mame novu, je super, aj kvalita, pohodlnost a s odstupom casu zistia, ze si mali radsej vybrat inu kludne aj drahsiu :)
Ale pokrok, zene sa paci jedna, konecne sa dopracovala aj ona k prezeraniu stranky, tak som rad, ze sme sa konecne pohli z miesta :) Uz ju len ist pozriet osobne.

Poslať Napísal: 30 Sep 2021, 10:04 

lukky citam, ze ste celkom nerozhodni :)...ved to nie je az taky zlozity proces, najst a vybrat taku, ktora sa vam bude pacit a bude aj pohodlna a vsetky tieto vase podmienky bude splnat ci?...ale drzim palce, ak uz je nejaka, nad ktorou uvazujete, tak daj potom vediet, ci ste ju aj kupili :)...

Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 09:52 

By si sa celkom čudoval, že ľahko vybrať, len to keď berieš do úvahy teda aj materiál, veľkosť a funkčnosť a všetko toto a aby ti aj niekoľko rokov vydržala, až také jednoduché to nie je :) Ty si vyberal tak na rýchlo? Si si vyhliadol asi dobrú predajňu, lebo väčšinou ľudia obiehajú viaceré, kým sa rozhodnú.

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 08:53 

tak asi som vynimka potvrdzujuca pravidlo alebo co:)...presne ako pises, vybrali sme si velmi rychlo, ale v tom mame asi celkovo stastie, ze dlho nerozmyslame...jednoducho pokial vidime, ze je kvalitna, pekna a pohodlna a ze sa nam hodi tak ju beriem...tak my sme brali z topsedaciek, pozeral som aj ine, asi ako kazdy, ale ponuka ma tu zaujala...

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 09:36 

leonard a dodacia doba je u nich aká? či hneď ste brali takú, ktorá bola na predajni, alebo ako to funguje? lebo by sme chceli kúpiť sedačku ako darček starým rodičom, tak aby sme si to mohli rozplánovať keď tak, lebo teda zatiaľ, čo sme pozerali v iných obchodoch je ten výber chabý.

Poslať Napísal: 11 Okt 2021, 07:41 

@Leonard a dlho ste si vyberali sedacku, ci ste sa rozhodli najprv, ze z ktorej predajne a potom to uz islo rychlo?...lebo mna presne odradza celkovo dodacia doba, tak by aj mna zaujimalo kolko trva...pretoze, ked nieco kupujem a na nieco sa tesim tak to chcem mat hned...
@Hachi to mas podla toho, aky si narocny na vyber...niektorym ludom stacia aj klasicke predajne :)...

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 252 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre