Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 24 z 26 [ Príspevkov: 252 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 10:57 

Dani_ca16 oni majú veľmi pekný výber. Tiež sme si vybrali od nich. Ono je super, keď si vieš sedačku aj vyskúšať, ako sa ti na nej sedí, či ti materiálovo vyhovuje. Takto sme riešili s drahým, že jemu nevadí aj drsnejší materiál, a ja naopak potrebujem mať všetko jemnučké a príjemné na dotyk. Našťastie ustúpil a máme takú, na ktorej sa všetkým sedí pohodlne, istotne aj vďaka materiálu :)

Poslať Napísal: 19 Aug 2021, 09:43 

martinka suhlas, oni maju super vyber...ale tak pokial ste sa nevedeli zhodnut s drahym na latke, mohli ste vybrat aj sedacku, ktora ma prijemny jemny potah...no a ked sa rozhodnes ho dat oprat, vtedy sa moze zacat vytesovat tvoj partner, a moze sediet na sedacke bez jemneho potahu :)...

Poslať Napísal: 20 Aug 2021, 08:48 

@Matilda92 tie odnímateľné poťahy sú super vec...a hlavne človek sa to nebojí dať oprať, vyčistiť, že by sa s tým niečo stalo...žiaden negatívny vplyv na kvalitu :)...my máme teda tiež sedačku, pri ktorej sme vsadili najmä na pohodlnosť a kvalitu materiálu a potom sme pozerali po cene, v tomto to mám tak...že pokiaľ niečo má byť pohodlné, čo mi má vydržať roky...tak nemám problém investovať...

Poslať Napísal: 23 Aug 2021, 08:42 

Preferujete skor kozenne alebo latkove sedacky? Neviem sa s manzelkou rozhodnut, ze ktoru vybrat. Latkova by bola pri detoch sice asi casto spinava, i ked pokial by sa dal potah oprat bolo by to super. No na druhej strane kozennu by som len utrel a bolo by vyriesene. Len ako je to s tou pohodlnostou co sa tyka sedenia. Moji starki maju kozennu sedacku a celorocne na nej maju bud kozusinu alebo deku, a to ja nechcem.

Poslať Napísal: 27 Aug 2021, 09:31 

lukky vies co my sme mali uz aj kozennu aj latkovu sedacku...kupte si oboje a mate po starostiach :)...kvalitna kozenna sedacka, tam nemas starosti s nejakym znicenim koze, popraskanim a tak, bude posobit luxusnejsie v obyvacke, tak by som povedala...a to co pises, ze tvoji starki na kozennej mavaju deku alebo kozusinu, to asi nemaju celkom kvalitnu co?...
no a co sa tyka latkovych, kludne si mozes vybrat taku, kde sa da latka odnimat a vyprat...topsedacky si nahodou nepozeral?...my mame odtial a dobre sme vybrali...

Poslať Napísal: 31 Aug 2021, 09:48 

Matilda dakujem ti pekne za radu :) zase tak si vyskakovat nemozeme ze dve sedacky hned kupit. Vies co neviem aku kvalitu mali starki, ale skor sa bali aby im nedopraskala takze to bolo skor take preventivne riesenie vies ako. O nich som uz pocul ale veru nejako som pozabudol tam pozriet. Vy mate ako dlho uz od nich sedacku, ked ste radi, ze ste prave od nich vybrali?

Poslať Napísal: 02 Sep 2021, 08:42 

To je tak, keď žena radí :) Ponakupovať zo všetkého niečo, že?
Lukky tiež máme od nich, Matilda dobre napísala, lebo si myslím, že každý, kto si od nich hocičo kúpi je rád. Vieš ako, tam máš kvalitu, originálne kúsky, nie ako niekde v tých klasických kamenných obchodoch, kde prídeš a všetko je rovnaké. Riešite akú vybrať? Nevieš sa rozhodnúť?

Poslať Napísal: 06 Sep 2021, 09:23 

no tak to sú ženy, ono keď sa im niečo zapáči, tak plnou parou vpred...ako pri topánkach nie?...páčia sa jej jedny, tak prečo nekúpiť také isté ale v inej farbe :)...
@lukky a tebe by to bolo jedno, či by bola kožená alebo látková?...máš na to aj obývačku povedzme že vizuálne prispôsobenú...vieš ako, nie všade sa taká sedačka hodí...mne sa tiež napríklad veľmi páčia kožené, ale u nás doma by to veľmi kričalo, preto sme s rozhodli pre látkovú...

Poslať Napísal: 08 Sep 2021, 12:46 

Peter vies co mne je to v principe asi jedno. Ked by to bola kvalitna koza tak preco nie aj taku, ved to sa clovek na nu ani nenalepi ani nedopraska, takze to je pohoda za mna :) Moja zena skor preferuje latku, pripadne mozno by som ju ukecal na brusenu kozu.
Akoze myslis to tak, ze celkovo ci obyvacka posobi takym dojmom, ze by sa tam aj kozena hodila? Myslim, ze hej. Mame ju skor tak moderne riesenu. Mozno by ste to prave tou kozou u vas doma tak ozivili, ci to vobec?

Poslať Napísal: 09 Sep 2021, 07:23 

to je pravda, že pokiaľ je to kvalitná koža nie je sa čoho báť...a už si takú niekde videl, čo by sa ti pozdávala?...alebo ako hovoríš brúsená koža je taký stred medzi tým čo sa páči tebe a tvojej žene :)...vieš čo to vôbec, ako zvažovali sme, ale nehodila by sa...to nám aj kamaráti dali za pravdu, že sme dobre spravili, keď sme si vybrali klasickú látkovú...no a už vieš, kde pôjdete nejakú zháňať?...

Stránka 24 z 26 [ Príspevkov: 252 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre