Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 23 z 26 [ Príspevkov: 252 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 14 Júl 2021, 09:05 

áno, vieš tam nájsť aj rôzne stolíky, kreslá, postele, no proste bars čo. prečo sa vlastne pýtaš zháňaš niečo?

Poslať Napísal: 15 Júl 2021, 08:43 

Oni majú prosím ťa okrem predajne v Bratislave aj nejakú inú? Rada by som sa totiž to u nich niekedy zastavila. Budeme zháňať novú sedaciu súpravu a čo som tak sledovala, majú veľmi zaujímavé kúsky v ponuke

Poslať Napísal: 17 Júl 2021, 20:29 

Predajne majú v Bratislave a potom ešte jednu v Prievidzi, tak neviem, ktorú máš bližšie, no isto by som si prešla ich ponuku. Sami máme od nich sedačku a veru ako si napísala, majú krásny, no hlavne aj kvalitný výber. Podľa mňa by ste neľutovali.

Poslať Napísal: 18 Júl 2021, 11:05 

Ano ano v Bratislave sa nachadza v obchodnom dome na zlatych pieskoch. Aspon v tej som bola ja, ked som sedacku do domu zhanala. Byt tebou tak rozhodne jednu z ich predajni navstivim. Krasne a tak pohodlne kusky tam maju, ze ti tam niektora isto padne do oka

Poslať Napísal: 19 Júl 2021, 12:46 

Ahaa. No v stredu pôjdeme aj do Ikeii, tak sa zastavíme v tej bratislavskej predajni. Už mám 3 sedačky vybraté, tak dúfam sa nám podarí jednu vybrať. Oni majú aj vzorkovníky čo sa rôznych látok a farieb týka? Len ak by sme chceli inú, ako budú mať vystavenú

Poslať Napísal: 21 Júl 2021, 09:03 

Super. Vsak to uz je dneska , tak daj vediet ci ste si tam nejaku vybrali. Jasne, sedacku ti vedia vyhotovit v roznych farbach ale aj latkových prevedeniach. Toho sa vobec nemusis bat. Maju skvely servis a ku kazdemu klietovi sa chovajú milo a snazia sa naplnit jeho poziadavky do posledneho detailu

Poslať Napísal: 22 Júl 2021, 11:33 

AHoooj. No boli ste sa tam pozriet? Som zvedava co hovoris

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 15:03 

Kočky vybrali sme. Sama som tomu prestávala veriť a tu v tejto predajni, sa nám to tak ľahko popdarilo. Ešte ju tam mali aj vystavenú, tooľko šťastia sma emali. Ale dai sme si ju vyrobiť v inej látke aj farbe, ale už teraz sa na ňu nesmierne tešímmmm jak malé decko

Poslať Napísal: 12 Aug 2021, 09:28 

Zvazujem vymenu sedacky do obyvacky. Nasa aktualna je v divokej cervenej farbe a na to, ze nema este tolko rokov svojho pouzivania za sebou sa na nej spravia zmolky hned ako sa clovek z nej postavi. Ide ma z toho porazit. A to ani nehovorim o kvalite latky, tato sedacka nebola mudre rozhodnutie. Zvazujem nejaku svetlejsiu farbu, kedze mame prepojenu kuchynu s obyvackou a mame tmavsiu kuchynsku linku, rad by som to sedackou presvetlil. Co navrhujete? Lebo co si vsimam tak vsade predavaju sedacky v tvare U alebo L, reku ci ist do toho ale kupit oddelene sedenie. Diky za rady

Poslať Napísal: 16 Aug 2021, 10:23 

Roman podla toho co pises, to veru nebola kvalitna sedacka, resp. kvalitny potah na nej. Ak mate tmavu kuchynsku linku, mozno by sa vam tam na zosvetlenie hodila bledo seda, pripadne bledo hneda. Neviem ale aka farba sa vam domov hodi. Mozno by ste to kontraste mohli rozbit aj zltou ta by miestnost mohla tiez zosvetlit. Vyskusaj pozriet Topsedacky. My sme sice nekupovali sedacku ale postel a kvalita je super. Oplati sa ist pozriet aj osobne, mozes si poskusat material, pohodlnost a tak.

Stránka 23 z 26 [ Príspevkov: 252 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre