Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 22 z 26 [ Príspevkov: 254 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 10:07 

Dakujem som rada, ze sa ti paci. Objednali sme si ju v Topsedackach, ved o tej predajni sa tu uz dlhsie bavime a maju aj ine farby, ak by si potrebovala ze nejaku inu farbu, tak nie je problem. Orientacnu dobu nam povedali 6-10 tyzdnov.

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 11:13 

@symča00 áno, to som si všimla, že tu o nej diskutujete, no nevedela som, že i vy máte od nich.. dobre vedieť :) Pôjdem sa teda k ním pozrieť a túto mali aj vystavenú na predajni alebo len na základe obrázka ste si ju vybrali?..

Poslať Napísal: 11 Jún 2021, 10:10 

Mali ju na predajni vystavenu. My ked sme k nim isli, tak som vobec nevedela, ake sedacky maju v ponuke, kedze som si ich webovu stranku akosi nepozerala ale isla som hned, ze radsej na zivo vidim sedacky a podla toho vyberam. A tuto mali vystavenu, hned mi padla do oka a ked som ju vyskusala a zistila som, aka je pohodlna tak hned bolo rozhodnute. Podla mna je najlepsie ist osobne a aj poskusat, lebo nie kazda sedacka je pre kazdeho pohodlna.

Poslať Napísal: 14 Jún 2021, 06:36 

...noooo, tak to uz ano, vyzera velmi dobre, tak luxusne...mojej by isto vadilo, ze nie je na takych vyssich nozickach, hned by povedala, ze pod tuto by sa jej nevosiel roboticky vysavac, ale vam to asi nevadi, ze?...kazdopadne ste ale dobru vybrali Symca 8-) ...

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 09:05 

No tak to isté riešime aj my a vidím, že ženy máme rovnaké, keďže naša by chcela práve sedačku na vyšších nohách práve kvôli vysávaču a upratovaniu. Zatiaľ čo sme tak pozerali, nič nás moc neohúrilo, neviete o nejakej predajni, kde majú aj také tie zaujímavejšie kúsky

Poslať Napísal: 22 Jún 2021, 07:54 

my sme si kupovali sedačku prednedávnom. tiež som mala dosť veľký problém nájsť túä správnu, nechcela som si vyberať len cez eshop, chcela som ju vidieť naživo a tak ti poviem aj si ju omakať a sadnúť si . no našťastie sme našli predajňu, kde sme našli čosme hľadali

Poslať Napísal: 25 Jún 2021, 17:17 

Môžem sa ťa tedaopýtať, kde ste kupovali? Možno by tam mali aj niečo pre nás :)

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 12:08 

áno jasné veľmi rada ti napíšem kde sme ju kupovali. v Topsedačkách sme našli to, čo sme hľadali a veru nebolo to jednoduché, keďže sa nám tam páčilo viacero vystavených kúskov. majú tam však skvelý servis a poni nám tam aj dobre poradila. ak by som riešila podobný nákup ešte niekedy v budúcnosti, moje kroky by viedli priamo sem

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 12:22 

presne viem, o čom píšeš, za mna top predajňa s nábytkom a hlavne teda sedačkami. také kúsky aké majú tam, no to bol raj, keď sme navštívili ich predajňu

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 14:14 

- prosim ta, oni maju aj iny nabytok ako sedacky?
- som si myslela, ze ani nie, ale nebola som u nich a nejak ani nepoznach ich ponuku, no ked ich tu tak moc ospevujete, si si nad to budem musiet sadnut
- mamina bude menit sedacku zachvilu, tak mozno by sme aj tam nasli taku vhodnu

Stránka 22 z 26 [ Príspevkov: 254 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre