Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Júl 2019, 10:16 

adriana
...wau, normalne som z teba v soku...malo kto v dnesnej dobe si dokaze priznat, ze je narocni a ze ma problem si vybrat...pozeram na fotku a musim uznat, ze sedacku ste si vybrali luxusnu a peknu...asi aj vela € stala, coo??...tie operadla su polohovatelne?...

Poslať Napísal: 11 Júl 2019, 15:40 

nazdárek občania...manželka ma vyslala, aby som zistil z kade ľudia väčšinou kupujú nábytok do domu a hlavne sedačku a manželskú posteľ..ona sníva o takej tej kontinentálnej...máte niekto takú?..viete poradiť, kde by sme takú zohnali?...dík za to, že mi odpíšete...

Poslať Napísal: 15 Júl 2019, 08:53 

@Migi: Ahoj, viem ti poradiť dobrú predajňu, ktorá sa nachádza v Prievidzi. Volá sa TOP sedačky a oni tam majú aj pekné (štýlové) sedačky a taktiež kontinentálne postele. Choďte pozrieť :-)

Poslať Napísal: 16 Júl 2019, 12:15 

hallo kamilla...v prievidzi je predajňa so sedačkami?...dobré vedieť, lebo to mesto nemám ani ďaleko, keďže bývame v Turčianskych Tepliciach..ide kuk stránku..dúfam, že tam majú aj ceny vypísané..

Poslať Napísal: 18 Júl 2019, 12:59 

@Migi: Áno a nie jedna predajňa. Aj viacej ich je v Prievidzi ale túto čo som ti napísala je podľa mňa najlepšia. Majú tam najkrajšie sedacie súpravy ;) Bývaš v Turčianskych? Tam chodíme pomerne často, keďže mi tam býva babka :D To je náhodička :) Majú tuším aj ceny napísané na stránke, veď kukni a budeš vedieť.

Poslať Napísal: 19 Júl 2019, 12:38 

A na čo mi to bude dobré, keď budem klamať? No na nič! O mne jednoducho ľudia vedia, že som náročná a aspoň vedia, ako sa ku mne majú správať a že žiadne lacné veci mi nemajú ani len kupovať! O cene sa nebudem baviť, keďže je pravda, že stále viacej peňazí. A operadlá sú polohovateľné.

Poslať Napísal: 22 Júl 2019, 12:21 

okey kamilla...tak najprv pôjdeme pozrieť do tých topsedačiek a ak tam nevyberieme, tak nájdeme aj tie ostatné...a majú napísané, už som to pozrel...celkom fajnové kúsky tam majú...som zvedavý ktoré z nich budú mať vystavené...

Poslať Napísal: 23 Júl 2019, 07:13 

@Migi u nich vyberiete, toho by som sa vobec nebal...

Poslať Napísal: 23 Júl 2019, 11:51 

@Migi: Dobré rozhodnutie ;) Ale tiež si myslím, že vyberiete ako ti napísal aj Jergy. A kedy máte v pláne ísť? Už ste sa o tom aj bavili, či ešte vôbec neviete?

Poslať Napísal: 26 Júl 2019, 12:02 

bodaj by ste mali pravdu ľudia...a kamilla plánujeme tam ísť zajtra, keďže majú do 13-tej otvorené...prečo sa pýtaš?...chceš sa pripojiť?...veď potom vám dám vedieť ako sme dopadli a či sme niečo vybrali...moja drahá sa už neskutočne teší, že bude môcť vyberať a ja zase až tak moc nie...hehe..

Stránka 3 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre