Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 22 [ Príspevkov: 216 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 19 Feb 2021, 10:38 

rád by som poslal, no nemám akú :( .. keďže takéto veci si rieši len moja manželka, ona má fotky, keďže ona ju posielal všetkým kamarátkam, aby sa pochválila... skúsim jej napísať, no až neskôr, keďže za polhodinu mi začína meeting.. hneď ako budem mať nejakú fotku, tak ti posielam..

Poslať Napísal: 22 Feb 2021, 14:14 

jasné, že som slobodný :D keby som nebol, tak neriskujem a nepíšem sem takúto vec :lol: a druhá vec je aj tá, že keby mám ženskú, tak tá mi poradí pri výbere sedačky a iného nábytku a nepotrebujem rady od vás :lol:

Poslať Napísal: 01 Mar 2021, 09:46 

@sičo rozumiem. Však vyskúšaj a ak nejakú budeš mať, tak budem rada, keď mi ju sem pridáš. Ak nie, tak nevadí, skúsim si od niekoho iného vypýtať :)

Poslať Napísal: 02 Mar 2021, 10:09 

Kiwa píše:
@sičo rozumiem. Však vyskúšaj a ak nejakú budeš mať, tak budem rada, keď mi ju sem pridáš. Ak nie, tak nevadí, skúsim si od niekoho iného vypýtať :)

ahojky kiwa, vidim, ze chces vidiet, ake sadacky maju v Topsedackach a kedze my sme u nich stihli byt este pred lockdownom, tak ti jednu fotku posielam..my sme si vybrali takuto zostavicku do obyvacky, nakolko sme chceli vela miesta na sedenie a k tomu este aj kresielko...
Obrázok
a mnoho takychto dalsich krasavic tam maju...my sme konkretne navstivili ich predajnu v Bratislave (to len aby si vedela, ze fotka je z Blavy)...

Poslať Napísal: 05 Mar 2021, 08:57 

@BereškaBB fííííha, tak táto vyzerá veľmi pekne, tak elegantne ;) A druhú predajňu majú kde? Veď ja ani neviem :roll:

Poslať Napísal: 10 Mar 2021, 08:44 

Kiwa píše:
@BereškaBB fííííha, tak táto vyzerá veľmi pekne, tak elegantne ;) A druhú predajňu majú kde? Veď ja ani neviem :roll:

áno, je úžasná...druhú predajňu majú v Prievidzi..

Poslať Napísal: 30 Mar 2021, 18:35 

Aaaa baby, ktora predajna je lepsia? Kde maju viac produktoch vystavenych?
Teraz sice nebudem moct ist ani do jednej ani do druhej ale ked obchody otvoria, tak si chcem dat hned turne po nabytkoch, nakolko potrebujem toho viac pokupit.

Poslať Napísal: 07 Apr 2021, 07:26 

Symča navštívila som aj Prievidzu aj Bratislavu, no povedala by som, že v Prievidzi majú väčšiu predajňu a aj viac vystavených produktov. Ale zase nemôžem ani na Bratislavu nič zlé napísať, tam majú tiež krásnu predajňu. Takže v podstate je úplne jedno, pre ktorú sa rozhodneš si myslím. Rozhodni sa podľa toho, ktorú máš bližšie ;) :D

Poslať Napísal: 08 Apr 2021, 11:29 

Vies co je sranda? Ze obidve predajne mam vzdialene tak cca rovnako, nakolko byvame pri Trencine.
Ale tak ked otvoria obchody, tak sa s drahym dohodneme, kde pojdeme. A mozno pojdeme tiez obidve pozriet, hehe.

Poslať Napísal: 12 Apr 2021, 13:16 

...to mas potom fajn mozes ist aj do jednej aj do druhej...

Stránka 20 z 22 [ Príspevkov: 216 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre