Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 19 z 25 [ Príspevkov: 244 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 14:16 

viete mi napísať, koľko rokov poskytujú záruku na svoje produkty?

Poslať Napísal: 27 Jan 2021, 13:20 

...ilan, standartne dva roky oni maju zaruku na sedacky, postele a ostatny nabytok, ktory maju v ponuke...

Poslať Napísal: 28 Jan 2021, 08:12 

mne to vobec nevadi, ze sa o nich dobre veci pisu lebo je to pravda! keby som ich nepoznal, tak by som to netvrdil ale poznam ich a preto si stojim za svojim slovom! a ktoru mate? daj foto

Poslať Napísal: 28 Jan 2021, 10:31 

jack ďakujem za odpoveď. toto som chcel vedieť, či majú len štandardnú záruku ale poskytujú aj nejakú predĺženú. ale tak dva roky sú fajn a pokiaľ sú ich produkty tak kvalitné, ako hovoríte, tak by nemal byť problém ani potom.

Poslať Napísal: 01 Feb 2021, 09:59 

ilan9 píše:
jack ďakujem za odpoveď. toto som chcel vedieť, či majú len štandardnú záruku ale poskytujú aj nejakú predĺženú. ale tak dva roky sú fajn a pokiaľ sú ich produkty tak kvalitné, ako hovoríte, tak by nemal byť problém ani potom.

Servus kamarát... na takéto produkty ako nábytok sa poskytuje väčšinou len dvojročná záruka.. niektoré predajne možno majú, že za príplatok ti ju predĺžia ale to sa podľa mňa neoplatí.. pokiaľ si dáš pozor pri výbere sedačky alebo iného nábytku, pôjdeš cestou kvalitnejšieho nábytku, tak ti vydrží dlhé roky a žiadnu záruku nemusíš ani riešiť...

Poslať Napísal: 02 Feb 2021, 12:01 

vôbec sa to neoplatí, teraz to začali aj v elektrách propagovať ale je to zbytočné, lebo aj tak málokedy vyreklamujú, väčšinou sa vyhovoria na niečo. čo sa týka ale predajne topsedačky, tak pri nich nemusíš mať obavu. my máme od nich už 4 roky sedačku a žiadny problém doposiaľ. počítame s tým, že aj do domu si ju zoberieme, keďže vyzerá stále ako nová.

Poslať Napísal: 04 Feb 2021, 12:49 

ďakujem chlapi, čakal som skôr odpovede od žien, s tými by som trochu aj poflirtoval ale s vami nebudem :lol: :lol: zistil som čo som chcel, tak sa s vami lúčim, majte sa!

Poslať Napísal: 09 Feb 2021, 10:42 

ilan9 píše:
ďakujem chlapi, čakal som skôr odpovede od žien, s tými by som trochu aj poflirtoval ale s vami nebudem :lol: :lol: zistil som čo som chcel, tak sa s vami lúčim, majte sa!

Tu sa neflirtuje, tu sa zisťujú informácie :D ... čo by na to tvoja drahá polovička povedala, keby toto zistila alebo si nebodaj slobodný?... maj sa aj ty pekne, nech sa darí, čuuuus...

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 09:23 

moja manželka by vám hneď z fleku poradila predajňu topsedačky.. my máme od nich aj teraz sedačku v byte a najprv bola fáza, že veď si ju zoberieme do domu, keď postavíme ale teraz je už iná pesníčka :D .. no aj ja som za to, aby sme do domu kúpili novú, tak som zvedavý, aké budú mať v ponuke za nejaký ten rok...

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 15:19 

@sičo vedel by si mi prosím ťa poslať fotku, akú sedačku máte? Keďže sa nedá ísť pozrieť na živo, tak rada by som aspoň takto videla, akú máte od nich. Na internete som pozerala a zaujal ma ich výber. Ďakovala ;)

Stránka 19 z 25 [ Príspevkov: 244 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre