Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 55 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Jún 2019, 12:58 

Anetiik povedali nám, že môžme počítať nejakých cca 10 týždňov. Tak snáď to dlhšie nebude a keď to bude skôr, budem len rada ;) :) My sme nechceli vystavenú, chceli sme čisto novú!

Igii ešte majú aj v Bratislave predajňu.

Róbert nie, na Slovensku ich veru nevyrábajú. Dovážajú z Čiech, Číny, Talianska a Nemecka.

Poslať Napísal: 13 Jún 2019, 20:05 

Sofiya - okey, ďakujem ti za odpoveď...

Poslať Napísal: 14 Jún 2019, 09:16 

Sofiya píše:
Anetiik povedali nám, že môžme počítať nejakých cca 10 týždňov. Tak snáď to dlhšie nebude a keď to bude skôr, budem len rada ;) :) My sme nechceli vystavenú, chceli sme čisto novú!

Igii ešte majú aj v Bratislave predajňu.

Róbert nie, na Slovensku ich veru nevyrábajú. Dovážajú z Čiech, Číny, Talianska a Nemecka.

A v Bratislave kde prosim ta? Som ani nevedel, ze nejaka taka predajna sa tam nachadza. No pozeral som na internete ich stranku a vcelku fajnove produkty/sedacky tam maju. Zena chce vymenit nasu staru za nejaku novu, tak bude rada, ked jej o niecom novom poviem :D

Poslať Napísal: 17 Jún 2019, 13:43 

*Sofiya*
To nie je az tak vela, taku dodaciu dobu ma uz asi kazda predajna/firma. Chapem, ze ste nechceli vystavenu. Ani ja by som nechcela. Predsa len uz vela ludi ju na predajni skusa, moze byt trochu vysedena, vrzgat. Je lepsie mat uplne novu.

Poslať Napísal: 18 Jún 2019, 13:05 

ahoj ludia
..aky druh sedaciek predavaju?..my zhaname kozenu, maju aj take?...

Poslať Napísal: 21 Jún 2019, 13:13 

Áno, majú aj kožené sedačky. Akurát včera sme navštívili ich predajňu v Prievidzi, tak ti na 100% viem napísať, že majú všelijaké. U nás to bola posledná predajňa, kde sme dúfali, že už zoženieme takú, akú chceme a tak aj bolo. Super výber majú a to my sme fakt že nároční!

Poslať Napísal: 25 Jún 2019, 13:34 

adriana
...perfektne, to je super sprava!...narocni ste?...to ste teda aku sedacku vybrali?...

Poslať Napísal: 04 Júl 2019, 16:37 

Róbert v pohodičke, nie je začo ;) :)

Pechyn nech sa ti páči, toto je adresa, kde ich predajňu nájdeš:
Obchodný dom STYLA - Zlaté Piesky
Studená ulica 4B/18496
Povedz jej, majú tam veľmi pekné kúsky. Možno práve tam nájdete svoju vysnívanú :)

Anetiik presne tak sme uvažovali a preto sme sa rozhodli tak, ako sme sa rozhodli ;) :) :D

Poslať Napísal: 08 Júl 2019, 10:53 

Sofiya píše:
Róbert v pohodičke, nie je začo ;) :)

Pechyn nech sa ti páči, toto je adresa, kde ich predajňu nájdeš:
Obchodný dom STYLA - Zlaté Piesky
Studená ulica 4B/18496
Povedz jej, majú tam veľmi pekné kúsky. Možno práve tam nájdete svoju vysnívanú :)

Anetiik presne tak sme uvažovali a preto sme sa rozhodli tak, ako sme sa rozhodli ;) :) :D

Vdaka za adresu, hodim to do mapy aby som vedel, kde priblizne sa nachadzaju lebo adresa mi nic nehovori. Uz som jej povedal a skoda, ze som nenatacal jej reakciu. To by ste sa pobavili :D :lol: Cela stastna bola :lol:

Poslať Napísal: 09 Júl 2019, 10:32 

Vôbec nebudem zavádzať a priznám, že sme nároční a preto sme mali aj problém nájsť sedaciu súpravu. Ale TOP sedačky nás zachránili. Takúto sme vybrali:
Obrázok

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 55 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre