Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 43 [ Príspevkov: 423 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 43  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Mar 2017, 11:42 

@Meggy: Tak som rada, ze moja odpoved bola este k niecomu dobra a ze ti v niecom pomohla..Som myslela, ze uz ju budes mat davno objednanu ale ako vsimam, tak poriadne zistujes aby si nedoplatila na zbrkle rozhodnutie..Ktoru tapetu si vybrala?

Poslať Napísal: 13 Mar 2017, 11:11 

*Blanca*
*Už ti konečne môžem napísať že áno:-) Po dlhom rozmýšľaní a zisťovaní sme sa rozhodli a dali sme si ich vyrobiť do Samady. Snáď sme sa dobre rozhodli. Keď som videla ich prácu - skrine, ktoré vyrábali tak ma celkom oslovili. Aj na živo som jednu videla, lebo kamoška má od nich v spálni a ešte aj cenu nám dali dobrú tak snáď sme dobre rozhodli. Už nech ich ale mám aj namontované:-)*

Poslať Napísal: 15 Mar 2017, 11:48 

Tamaris píše:
*Blanca*
*Už ti konečne môžem napísať že áno:-) Po dlhom rozmýšľaní a zisťovaní sme sa rozhodli a dali sme si ich vyrobiť do Samady. Snáď sme sa dobre rozhodli. Keď som videla ich prácu - skrine, ktoré vyrábali tak ma celkom oslovili. Aj na živo som jednu videla, lebo kamoška má od nich v spálni a ešte aj cenu nám dali dobrú tak snáď sme dobre rozhodli. Už nech ich ale mám aj namontované:-)*

dobre ze ste sa rozhodli..myslim, ze nebudes banovat..ved aj my od nich mame a nemali sme s nimi ziadny problem..tak uvidis..im to ani dlho netrva, tak nebudes musiet aspon dlh cakat na skrine..ved potom daj vediet ako prebiehla montaz, ak teda nezabudnes..

Poslať Napísal: 16 Mar 2017, 11:17 

Siska: Som taká povaha, že radšej pozisťujem ako hneď rýchlo zbrklo všetko a potom by som to ľutovala. Veď, či už budeme čakať mesiac alebo dva, to nám je jedno. Nás to až tak súrne neponáhľa. Vieš čo, nakoniec sme vybrali takého koníka. Ona má strašne rada kone a spolu sme vyberali, tak si ukázala, ktorá sa jej páči a tu dáme aj na skriňu

Poslať Napísal: 29 Mar 2017, 12:29 

Mam na papieri nakresleny navrh, ake skrine by som do domu potrebovala... poradte na ktoreho vyrobcu sa obratit... ideal by bol keby to bolo niekde pri Povazskej Bystrici, kedze tam mame dom a aspon by sme nemuseli vela platit za dopravu... teraz sa kazdej firme plati za dopravu, ze?... uz to nie je ako kedysi, ze niektore to mali tak ze dopravu gratis a napodobne...

Poslať Napísal: 05 Apr 2017, 13:47 

"Severanka" - a čo tak zadať do googlu "vstavané skrine Považská Bystrica" a myslím, že by ti tam hneď vyhodilo výrobcu Samada. Oni sú tuším ešte aj priamo z Považskej Bystrici (ale to neviem na 100%), keďže skrine zatiaľ riešila len moja žena (ja som sa jej do toho nemontoval). Ale sa mi zdá, že tiež u týchto dávala vyrábať. Skúsim sa jej spýtať, ak teda potrebuješ aj nejaké bližšie info vedieť. Aby som ti vedel poradiť, keď tak

Poslať Napísal: 07 Apr 2017, 13:11 

Pavlik vidis, to ma nenapadlo... vela veci riesim takto, ze napisem a ludia mi poradia a preto som aj toto tak zacala riesit... a to ze je tam taka firma som ani nevedela... bola som v tom, ze v Povazskej nikto nevyraba skrine a ze budem musiet z nejakeho ineho mesta zavolat stolara... tvoja sprava ma ale potesila... idem si kuknut ich stranku a pracu...

Poslať Napísal: 10 Apr 2017, 19:03 

@Meggy: Ved ano a este pokial ta to neponahla tak mozes dlho vyberat..Horsie by bolo keby si to rychlo potrebovala mat namontovane..Tym padom by si tak dlho vyberat nemohla..Konika, jej tak ta skrina bude pekna..Kone su pekne zvieratka:-)..A ozik aj ste ju uz dali vyrobit?..Uz asi aj ano, ze?..Namontovanu ju uz mate tiez?

Poslať Napísal: 11 Apr 2017, 10:11 

Siska: Aj je veľmi pekná tá skriňa. Už nám ju akurát minulý týždeň doviezli a namontovali. My sme ju hneď dali vyrobiť, aby sme to stihli všetko do Veľkej noci. Chcela som už na sviatky mať upratané a hlavne aby sme tam mali pekne. Lebo predtým sme všetky jej veci mali kade tade po byte. Takto to už je pekne v tej jednej veľkej skrini a všade je poriadok:-)

Poslať Napísal: 12 Apr 2017, 10:40 

*Blanca*
*Opäť sa ti hlásim ale už s tým, že ti chcem opísať našu montáž. Minulý týždeň sa nám ohlásili, že už naše skrine sú pripravené na montáž a na tento pondelok sme sa dohodli. Boli teda v pondelok u nás. Som ostala milo prekvapená, že im to ani dlho netrvalo. Skriňu zachviľku zmontovali a je riadne pekná. Chcem sa aj tebe poďakovať, že si mi ich poradila. Aj nabudúce sa obrátim na nich:-)*

Stránka 10 z 43 [ Príspevkov: 423 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 43  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre