Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 9 z 43 [ Príspevkov: 423 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 43  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Feb 2017, 09:02 

@Meggy: Super prakticky darcek si vymyslela:-)..My doma vstavanu skrinu s fototapetou mame, takze ti tiez viem poradit..Treba hlavne pocitat s tym, ze tieto skrine su o cosi drahsie a ze ta tapeta musi byt vo vysokej kvalite, tak ako si pisala uz aj Sandra..Nam trvalo dost dlho, pokial sme vybrali taku, ktora vyhovovala firme, aby nam ju vedeli vyrobit..

Poslať Napísal: 20 Feb 2017, 14:17 

Sandrika: Premýšľala som, že by som jej tam dala obrázok Minnie, keďže ju má najradšej ale neviem či to niektorá firma ponúka. Kde by som si mohla pozrieť tie fototapety? Nevedela som, že to majú takto poriešené, myslela som že hocijakú fotku im donesiem a tú mi budú vedieť dať na skriňu. No ako pozerám tak som sa mýlila:/ Koľko vás vyšla skriňa?
Siska: A môžeš mi prosím ťa napísať že koľko ste vy platili za skriňu? Aby som si spravila trošku obraz, že koľko mi budú firmy hovoriť. Aby som neostala zaskočená tými cenami:-)

Poslať Napísal: 21 Feb 2017, 08:50 

*Blanca*
*Ďakujem ti, si veľmi zlatá že si mi to takto rozpísala a rovno poslala aj stránku..Uľahčila si mi to, ani si nevieš predstaviť ako..Cez víkend som už ten návrh spravila, ale som ti zabudla odpísať, tak preto až dnes..Som zvedavá kedy mi pošlú naspäť cenovú ponuku..Ale je to dobre takýto program a že rovno cez internet sa im to posiela..Potom ak by som sa pre nich rozhodla, koľko trvá výroba skrine?*

Poslať Napísal: 23 Feb 2017, 12:49 

Tamaris píše:
*Blanca*
*Ďakujem ti, si veľmi zlatá že si mi to takto rozpísala a rovno poslala aj stránku..Uľahčila si mi to, ani si nevieš predstaviť ako..Cez víkend som už ten návrh spravila, ale som ti zabudla odpísať, tak preto až dnes..Som zvedavá kedy mi pošlú naspäť cenovú ponuku..Ale je to dobre takýto program a že rovno cez internet sa im to posiela..Potom ak by som sa pre nich rozhodla, koľko trvá výroba skrine?*

o to mi islo aby som ti to ulahcila a aby si to vedela najst..nemas zaco ;)..doba vyroby zalezi hlavne od toho, z akeho materialu chces skrine a ci ho oni maju na sklade alebo ho musia objednavat..ak maju na sklade tak mi hovorili ze tak do 10 dni a ked nemaju tak to trva dlhsie..ake rozmery si si dala nacenit?

Poslať Napísal: 24 Feb 2017, 11:49 

@Meggy To jej chceš taký detský obrázok dať na skriňu? Počítaj ale aj s tým, že tú skriňu bude mať 10-15 rokov a či po čase keď bude veľká jej to nebude vadiť. Skôr by som volila nejaký neutrálnejší obrázok. Na tejto stránke si pozri fototapety: http://cz.depositphotos.com/. Keby si chcela podľa fotky, tak je to tak, ako som ti už písala, že by musela byť veľmi vysoká kvalita. My sme platili za ňu nejakých cca 600€

Poslať Napísal: 27 Feb 2017, 13:14 

Sandrika: Vidíš, to máš pravdu. To som si nejako vôbec neuvedomila:/:/ Radšej by som jej mala nejaký neutrálny obrázok dať na tú skriňu, lebo Minnie ju možno omrzí za pár rokov a potom by bol problém. Musela by som ju potom vymeniť. Ďakujem za stránku, idem kuknúť aké fototapety tam majú a snáď nejakú aj vyberiem

Poslať Napísal: 02 Mar 2017, 13:34 

*Blanca*
*A to sa ti aj podarilo, uľahčila si mi to:-) Aha, takže od materiálu záleží, už rozumiem, to ma mohlo napadnúť že keď ho nebudú mať na sklade tak budú musieť aj oni čakať pokiaľ im ho doručia..Veľké skrine som si dala naceniť, jedna je až na dĺžku dvojmetrová..Ale nič neurobím, keď také potrebujem..*

Poslať Napísal: 06 Mar 2017, 10:58 

Tamaris píše:
*Blanca*
*A to sa ti aj podarilo, uľahčila si mi to:-) Aha, takže od materiálu záleží, už rozumiem, to ma mohlo napadnúť že keď ho nebudú mať na sklade tak budú musieť aj oni čakať pokiaľ im ho doručia..Veľké skrine som si dala naceniť, jedna je až na dĺžku dvojmetrová..Ale nič neurobím, keď také potrebujem..*

v pohode, ved niekedy sa stane ze uplne tie najjednoduchsie veci cloveka nenapadnu..poznam to tiez velmi dobre:-)..a tak to je v pohode..ved aj vacsie skrine sa vyrabaju..my sme na celu spalnovu stenu davali vyrabat skrinu..a co ako ste sa rozhodli?..uz ste vybrali firmu, ktora vam bude vyrabat skrine?

Poslať Napísal: 07 Mar 2017, 10:50 

@Meggy: Jj, mozem ti napisat aj ked pozeram ze uz dost neskoro pisem ale snad ti to este pomoze..My sme za nu platili 1 198€ uz so vsetkym..Takuto cenu nam dali a uz potom sme nic nedoplacali..Nie ako v niektorych firmach, ze ti daju ceny a potom ti ju este nevysia..My sme mali stanovenu a taka aj bola vysledna..

Poslať Napísal: 08 Mar 2017, 12:43 

Siska: Ďakujem za tvoju odpoveď, nie je to neskoro pretože ešte som ju ešte stále nedala vyrábať ale už som viac menej rozhodnutá, že oslovím firmu Samada a uvidím akú cenu mi vypočítajú. Už som pozerala na internete aj tie fototapety a jednu som našla, tak snáď bude fajn a že mi budú vedieť takú vyrobiť

Stránka 9 z 43 [ Príspevkov: 423 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 43  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre