Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 7 z 42 [ Príspevkov: 416 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 42  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 03 Jan 2017, 11:27 

Sandrika objednať som ich objednala už na konci decembra ale áno doviezť mi ich dovezú až niekedy v strede januára, majú mi ešte zavolať a máme sa presne dohodnúť na termíne. Aby to vyhovovalo aj mne a aby mi ich mohli prísť aj namontovať, tak už len čakám :-)

Poslať Napísal: 10 Jan 2017, 12:44 

šmochtla chcela som vedieť že aké systémy otvárania a tieto podobné veci a aké kolieska dávajú a tak. ale ďakujem že si mi napísala že u nich si môžem sama navrhnúť skrine, to som nevedela. dnes večer to už konečne omrknem. a ty máš z niektorej firmy skrine? máš nejaké osobné skúsenosti?

Poslať Napísal: 11 Jan 2017, 11:34 

MARTINUSKA: ONI CO ASPON VIEM TAK POSUVNE DVERE VYRABAJU A KOLIESKA DAVAJU HLINIKOVE,TIE SA MI ZDA ZE SU AJ NAJKVALITNEJSIE...MOC SA AKO DO TYCHTO VECI NEROZUMIEM ALE SKRINU UZ MAME DLHE ROKY OD NICH A VSETKO STALE DRZI A FUNGUJE TAK AKO MA A Z TOHO USUDZUJEM ZE SI ROBIA SVOJU PRACU DOBRE...VYSKUSAJ A POTOM IM POSLI A UZ UVIDIS CI TI BUDE CENA VYHOVOVAT ALEBO NIE...

Poslať Napísal: 12 Jan 2017, 11:18 

@Vanda čo ti iné zostáva, keď ti takto povedali. Aaa oni nemali dovolenku cez Vianoce, či aj tak ti ju stihli vyrobiť? Potom keď ich už budeš mať aj namontované, tak pošli fotku, som zvedavá aké si si dala vyrobiť:-)

Poslať Napísal: 16 Jan 2017, 20:06 

Maganela píše:
Viechman veru nebolo to vôbec komplikované, až som bola milo prekvapená. Ešte keď mi to prišli aj zamerať, tak to boli zlatý ľudia a bola sranda. Všetko fajn prebehlo a už sa mi skrine vyrábajú, takže toto je aj odpoveď na tvoju otázku, že áno, zamerané ich už majú. Už len čakám kedy mi ich doručia:-)

Sorry ze odpisujem az teraz ale nejako som tu aj bol ale tvoju spravu som si nevsimol, neviem ako sa mi to mohlo stat ale ospravedlnujem sa ti za moju chybu:/ A uz vam ich aj dorucili, lebo uz presiel dost dlhy cas ze by ste ich uz mali mat aj namontovanie, ze?

Poslať Napísal: 17 Jan 2017, 10:43 

Viechman to sa stáva, takže v pohode, nič sa nestalo. Aj tak sme už nerozoberali nejako podstatné veci že by som to nevedela prežiť a že by som to potrebovala. Jasné už ich máme aj namontované. Chceš ich aj vidieť? By som ti sem pridala aj fotku, mám ich aj odfotené lebo sa mi veľmi páčia a všetkým kamoškám som ich ukazovala :D

Poslať Napísal: 20 Jan 2017, 11:46 

neviem ci moja skusenost niekomu pomoze ale mozno ano a preto ju sem aj napisem..my sme pred dvoma rokmi kupili dom ktory vobec nebol zariadeny a ani prerobeny..viete si teda predstavit co vsetko sme museli riesit, prerabat a kupovat..ked vidim ze sa tu bavite o skriniach tak sa zameriam na tie..v tom dome boli hrozne, stare, osarpane skrine ktore ked som zbadala tak mi ostalo z nich az zle a to doslova:/..hned som vedela ze tam pojdu nove vstavane..kedze som tiez ten typ cloveka, ktory si najprv vsetko zistuje a porovnava tak to bolo aj v tomto pripade..robili mi cenove ponuky viacere firmy, ako hilkovic, samada, amdoor..hilkovica som hned zavrhla, lebo to by som sa nedoplatila a potom mi ostalo rozhodovanie uz len medzi dvoma firmami..samada mi dala este o kusok lepsiu cenu a tak sme sa rozhodli pre nich..videla som tam mnohe vyhody a hlavne aj to, ze byvame cca 15 km od Povazskej Bystrici..chcela by som hlavne napisat ze ich pristup bol profesionalny..dlho som sa nestretla s takym pristupom ako pri nich..a aj kvalitovo sa zatial skrine od nich javia dobre, nemali sme zatial ziadny problem a snad to tak aj dlho, dlho zostane:-)..PS: ospravedlnujem sa za tak dlhy prispevok, ale musela som:-)

Poslať Napísal: 23 Jan 2017, 16:54 

Maganela píše:
Viechman to sa stáva, takže v pohode, nič sa nestalo. Aj tak sme už nerozoberali nejako podstatné veci že by som to nevedela prežiť a že by som to potrebovala. Jasné už ich máme aj namontované. Chceš ich aj vidieť? By som ti sem pridala aj fotku, mám ich aj odfotené lebo sa mi veľmi páčia a všetkým kamoškám som ich ukazovala :D

Okey, som rad teda;-) Ved ked mas fotku tak pridaj. Aspon ich budem vidiet aj ja ale mozno aj inym tym pomozes, ze si budu vediet predstavit ake skrine vyrabaju :-) Sem s nou, s tou fotkou :D :D

Poslať Napísal: 25 Jan 2017, 10:43 

Viechman jasné že mám, hneď som si ju fotila a chválila sa pred kamarátkami :D :D Ale aj mamina ju chcela hneď vidieť a nemohla prísť na návštevu tak som jej posielala fotku. Rada sa ňou chválim, lebo sa mi fakt že veľmi ľúbi:-) Toto je ona: Obrázok

Poslať Napísal: 26 Jan 2017, 09:17 

*Blanca*
*Mne tvoj príspevok pomohol ale predsa len by som mala ešte nejaké otázky..Prečo si hneď Hilkoviča zavrhla?..On Vám aj poslal cenovú ponuku?..Lebo ja som počula že on vyrába pekné skrine, len tiež nemám zase peniaze na rozhadzovanie..Chcela by som nájsť firmu ktorá vyrába pekné, kvalitné a cenovo prijateľné skrine..Len to by som chcela asi veľa že?..A ešte asi posledná otázka, samada si účtuje aj za dopravu nejaké poplatky?*

Stránka 7 z 42 [ Príspevkov: 416 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 42  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre