Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 6 z 42 [ Príspevkov: 416 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Nov 2016, 12:21 

Samada robila aj nám vstavané skrine do celého domu:-) Náhoda že som akurát otvorila tému kde si dávala fotku tvojich skríň..Ak nezabudnem aj ja pridám večer alebo cez víkend že aké máme my:-)

Poslať Napísal: 25 Nov 2016, 12:51 

@Vanda tmavšie drevo si myslím že nie je žiadny problém, to už záleží na tebe akú farbu si vyberieš, možno nejaké príplatky sú zato, že odtieň ktorý si vyberieš bude drahší ale myslím že o moc to nebude. Fú, to si my ťažkú otázku položila, si už nepamätám koľko som za ňu platila, ale pohľadám niekde papiere, snáď to nájdem

Poslať Napísal: 28 Nov 2016, 14:37 

Maganela píše:
Viechman poslala som im tam ten návrh a potom som im aj volala či ho dostali a boli zlatý že dostali, že evidujú môj návrh a že mi ich prídu zamerať a potom ich dajú vyrobiť ak teda mám záujem a mali by ich aj stihnúť keďže im trvá výroba skríň tak 15 dní. Tak som zvedavá že keď prídu ako sa dohodneme

Vidis ani to take komplikovane nebolo:-)Netreba sa len bat a vsetko si pozistovat ked nieco potrebujes od nich. Uz ti ich prisli aj zamerat? V akom to mas stadiu?

Poslať Napísal: 02 Dec 2016, 20:47 

Vandi však ak nenájdeš tak sa nič nedeje. Idem si teraz akurát spraviť návrh cez ich online návrhára a uvidím akú cenu mi nacenia. Veď aj tak potrebujem iné rozmery a myslím že to hlavne od toho záleží ako veľké skrine potrebujem a podľa materiálu, no nie?

Poslať Napísal: 06 Dec 2016, 15:56 

@Vandi si sa samu seba označila v príspevku? :D Si sa trošku sekla :lol: Áno, cena samozrejme záleží od veľkosti a rozmerov skrine a od materiálu. Už si im ho asi aj poslala, už ti zaslala naspäť aj cenovú ponuku? Ako si spokojná, v pohode cena či niekde inde ti dali menšiu?

Poslať Napísal: 07 Dec 2016, 17:27 

Viechman veru nebolo to vôbec komplikované, až som bola milo prekvapená. Ešte keď mi to prišli aj zamerať, tak to boli zlatý ľudia a bola sranda. Všetko fajn prebehlo a už sa mi skrine vyrábajú, takže toto je aj odpoveď na tvoju otázku, že áno, zamerané ich už majú. Už len čakám kedy mi ich doručia:-)

Poslať Napísal: 13 Dec 2016, 20:19 

Sandrika vieš že som si to vôbec neuvedomila? Som sa poriadne sekla, ale som rada že si to pochopila a že to berieš s rezervou :D :D Vieš, to je dôsledok prepracovania :( :D Áno, ešte cez víkend som im poslala návrh, ale veď potom som si všimla že majú na stránke napísané že ak mi dajú niekde inde nižšiu cenu tak oni mi dajú ešte nižšiu, takže som už rozhodnutá pre nich. Ale ani som to nemusela cez toto riešiť, lebo jednoznačne sú najlacnejší

Poslať Napísal: 14 Dec 2016, 14:35 

vedeli by ste mi napísať aké typy skríň vyrába Samada? rozhodujem sa že či objednať a dať si vyrobiť u nich alebo u niekoho iného? napríklad ešte premýšľam nad Hilkovičom. len neviem ako kto robí kvalitné a cenovo, keďže som ešte nikdy tieto veci neriešila. ďakujem za odpovede

Poslať Napísal: 16 Dec 2016, 18:35 

@Vanda v pohode, jasné že som to pochopila, veď aj mne sa to sem tam stane, je to normálne:-) Hej, majú to na stránke napísane ale nie dlho. Tiež som bola milo prekvapená že spravili takúto vychytavku:-) Takže si si ich už dala aj vyrobiť? Kedy by ti ich mali doviezť? Už až budúci rok, že?

Poslať Napísal: 20 Dec 2016, 09:09 

MARTINUSKA: CO KONRETNE POTREBUJES VEDIET, CO ZNAMENA AKE TYPY SKRIN? VED U NICH SI MOZES SAMA NAVRHNUT AKE CHCES SKRINE...VED JE TO FIRMA, KTORA VYRABA VSTAVANE SKRINE NA MIERU, TAKZE VSETKO SI TAM STANOVUJES SAMA...MYSLIM ZE OBIDVE FIRMY SU CELKOM FAJN, TAM UZ IDE LEN O CENU A TO ZE V SAMADE SI MOZES PRIAMO NA INTERNETE SAMA Z DOMU NAVRHNUT SKRINE..HILKOVIC NEVIEM AKO MA TOTO PORIESENE...NEVIEM CI NIE TAK, ZE MUSIS IST PRIAMO NA PREDAJNU K NIM..

Stránka 6 z 42 [ Príspevkov: 416 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre