Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 42 [ Príspevkov: 418 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 03 Nov 2016, 10:15 

Maganela píše:
Ďakujem za ochotu, idem to hneď všetko očekovať. Aj tak by som nemala na to čas doteraz, ale dnes a zajtra to už chcem vyriešiť a už aj poslať návrh aby sa pomaly mohlo na nich pracovať. Do decembra ich potrebujem mať už doma, snáď to bude možné, lebo mi to dosť ponáhla

Pokial si hned poslala navrh tak ako si aj napisala (som tu dlhsi cas nebol tak neviem), spravila si tak? Mali by ti to tym padom do nejakych 15 dni vyrobit a prist aj namontovat, takze to by si mala v pohodicke stihat a mala by si to do decembra urcite hotove

Poslať Napísal: 04 Nov 2016, 14:57 

Manka aj som hneď poslala, naspäť mi dosť rýchlo poslali cenovú ponuku a aj cena bola fajn, čo som bola milo prekvapená, som čakala že budem viacej platiť. Takže už sa aj nám vyrábajú skrine, potom pošlem fotku keď už budú aj namontované:-)

Poslať Napísal: 08 Nov 2016, 20:14 

Stamila tak super, som teda rada ze uz sa ti vyrabaju a tesim sa na fotky:-))Uz ti ich teda boli aj zamerat? Platila si uz aj zalohu?

Poslať Napísal: 09 Nov 2016, 16:20 

Len horšie je že som im tam ešte ten návrh neposlala keďže som nevedela koľko im to bude trvať a čakala som pokiaľ odpíšeš. Ale zajtra to tam pošlem a ak dobre počítam tak by mi to ešte mohli stihnúť, nie?

Poslať Napísal: 10 Nov 2016, 10:31 

Maganela píše:
Len horšie je že som im tam ešte ten návrh neposlala keďže som nevedela koľko im to bude trvať a čakala som pokiaľ odpíšeš. Ale zajtra to tam pošlem a ak dobre počítam tak by mi to ešte mohli stihnúť, nie?

Aha a vsak to si si mohla zistit aj u nich tym ze by si tam zavolala, urcite by ti povedali ze za kolko by ti vyrobili skrine, ale tak nevadi. Posli im to tam dnes uvidis ako rychlo ti odpisu a ci to stihnu, ale myslim ze by aj mohli

Poslať Napísal: 11 Nov 2016, 12:38 

Manka boli ich už aj zamerať, však majú taký postup, že ich prídu zamerať, potom to ty odsúhlasíš a začnú ti ich vyrábať. Čo sa týka tej zálohy tak u nich sa nemusí vopred dávať záloha. Až na konci keď ti ich namontujú vyplácaš cenu za ne

Poslať Napísal: 15 Nov 2016, 11:32 

Ahojte..Chcela by som dať hneď začiatkom januára vyrobiť vstavané skrine do chodby plus aj nejaký botník. Asi naj fajn by bolo keby to bolo na mieru ale budem rada ak mi poradíte aj nejaké firmy ktoré ponúkajú špecifické rozmery skríň a ak nie tak pôjdem do tej výroby na mieru, keďže také firmy asi nie sú, že? Vďaka za rady

Poslať Napísal: 16 Nov 2016, 14:30 

@Vanda Ahoj ;) To máš veru pravdu, ak potrebuješ nejaké špecifické rozmery tak také skrine si budeš musieť dať vyrobiť na mieru, lebo také predajne neponúkajú. Prešla som si tým, lebo tiež som hľadala na chodbu skriňu ktorá by mi tam pasovala ale vždy by mi tam nejaké centimetre chýbali tak potom som sa tiež rozhodla že dám vyrobiť na mieru. Mne ich vyrábala firma Samada. Prikladám aj fotku aby si si vedela predstaviť akú sme si dali vyrobiť. Ty máš akú predstavu? Takto vyzerá: http://www.imageno.com/0qqjecypduappic.html

Poslať Napísal: 21 Nov 2016, 17:39 

Viechman poslala som im tam ten návrh a potom som im aj volala či ho dostali a boli zlatý že dostali, že evidujú môj návrh a že mi ich prídu zamerať a potom ich dajú vyrobiť ak teda mám záujem a mali by ich aj stihnúť keďže im trvá výroba skríň tak 15 dní. Tak som zvedavá že keď prídu ako sa dohodneme

Poslať Napísal: 22 Nov 2016, 18:16 

Sandrika som rada že si mi napísala a že si mi priložila aj fotku..Presne také skrine nejaké si aj ja predstavujem len trošku tmavšie drevo by som chcela, keďže aj parkety máme také tmavšie..Koľko si za ňu platila, prosím ťa?

Stránka 5 z 42 [ Príspevkov: 418 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre