Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 38 z 39 [ Príspevkov: 388 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 01 Mar 2021, 12:10 

Čo viem tak Samada má na svojej stránke možnosť dať si spraviť cenovu ponuku na šatník či skriňu, vyskúšaj tam. Asponň sa budeš vedieť odraziť čo sa ceny týka

Poslať Napísal: 05 Mar 2021, 10:59 

ďakujem, určite to pozriem, lebo som sa snažil nakresliť si to a poslať no nepochodil som, takto to bude asi lepšie aspoň s ou cenou nech mám jasno

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 14:28 

Oni majú peknú robotu, viedel som ich skrine a šatníky a môžem povedať že je to kvalitná robota

Poslať Napísal: 17 Mar 2021, 12:26 

poslal som im ponuku čo by som od nich chcel a čakám na odozvu, som zvedavý na cenu hlavne. pozeral som si ich skrine a satniky a dizajn je pekny

Poslať Napísal: 22 Mar 2021, 12:54 

Dočkal si sa? U mňa bola ponuka spravená do pár dní, tak dúfam, že aj u teba

Poslať Napísal: 24 Mar 2021, 14:39 

jasné, za 3 dni bola celková ponuka v mojom maili a musím povedať, že ma prekvapila cena a v dobrom :) ešte čakám na 2 ponuky a uvidím ako sa rozhodnem :)

Poslať Napísal: 15 Apr 2021, 10:58 

Tak to je švihli, ja som čakal trošku dlhšie :) Aj ťa zaujala ich ponuka? Stretol si sa s nimi ?

Poslať Napísal: 21 Apr 2021, 12:12 

šikovní sú tam veľmi aj ceny majú dobré, našiel som síce aj lacnejšiu variantu no nemala dobré referencie, tak som šiel do Samady a neľutujem

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 07:32 

som rada, ze su s nimi ludia spokojni, vypracovali sa pekne :) maju kvalitnu robotu, mame od nich vela nabytku a nemame s nim problem :)

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 13:28 

Tak s týmto s tebou naozaj súhlasím, ja som sa na nich obrátil potom čo som čakal na zameranie od jednej firmy mesiac, vkuse nemali čas. Potom som videl kamaratovu spalnu, mali od nich šatník aj posteľ a bolo to veľmi pekné a vkusné, tak som neváhal a kontaktoval ich za pár dni boli u nás, všetko zamerali, poslali cenovú ponuku a potom už len montáž.

Stránka 38 z 39 [ Príspevkov: 388 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre