Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 28 z 28 [ Príspevkov: 276 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Autor Správa
 Poslať Napísal: 29 Júl 2019, 11:50 

FU TO ANI NEVIEM KED TI MAM PRAVDU POVEDAT, ALE PRAKTICKY JE TO JEDNO LEBO AKO SOM PISAL ONI CHODIA PO CELOM SLOVENSKU MONTOVAT SKRINE TAKZE SA NEMUSIS BAT, ZE BY SI SI TO MUSEL SAM MONTOVAT ALEBO CO

Poslať Napísal: 30 Júl 2019, 18:49 

....ved ok, ze to pridu namontovat ale ved si zober, ze to treba prist zamerat, niekedy treba prist aj dalsi krat a to akoze zakazdym budu oni behat a potom este aj na montaz? to podla mna nie...

Poslať Napísal: 31 Júl 2019, 08:15 

hej som sa s nimi dohodol uz...este som si potom zistoval ceny v inych firmach ale nakoniec to vyzera, ze u nich to bude aj dobre spravene za taku primeranu cenu, tak som to dohodol tam... buduci tyzden by ju uz mali prist aj namontovat tak dakujem za radu..

Poslať Napísal: 31 Júl 2019, 11:25 

mne to pride zbytocne platit za tie vstavane skrine...ved teraz sa uz da zostava troch velkych skrin kupit aj za 300 eur niekde aj za menej tak naco? priestoru rovnako a nemusim sa vyhadzat z penazi...

Poslať Napísal: 17 Aug 2019, 11:48 

to je tvoj nazor, ja si myslim, ze kvalitne vstavane skrine ti vydrzia ovela dlhsie ako nejake co ti ledva stoja za 300 eur, z nejakej 5mm hrubej preglejky...take sme mali, mam s tym skusenosti a zakazdym ked som sa toho dotkol sa to cele knisalo, furt som a bal, ze raz tresnem dverami a cele sa to rozpadne...

Poslať Napísal: 01 Sep 2019, 17:05 

kazdy ma na to iny pohlad... nie kazdy si moze dovolit take drahe vstavane skrine za ani neviem kolko...co vobec stoja take skrine?

Stránka 28 z 28 [ Príspevkov: 276 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre