Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 27 z 29 [ Príspevkov: 288 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 12:31 

Lenže čo je pre teba klasická skriňa?

Poslať Napísal: 13 Máj 2019, 14:17 

tak ale keď si to porovnáš s cenami za vstavané skrine je to niečo akože vyššie alebo nie?

Poslať Napísal: 30 Máj 2019, 22:25 

dobry neskory vecer....chcel by som sa poradit ohladom vstavanych skrin....skusali ste niekto robit take skrine aj svojpomocne? ze ste si iba dali napilit drevo a nejako si to zmontovali?...

Poslať Napísal: 31 Máj 2019, 11:55 

...ak si sikovny tak by to mozno aj slo ale osobne by som si to na to asi netrufol... teraz si zober, ze by sa ti to nepodarilo, kolko ta len to drevo vyde a narezanie...co potom spravis?

Poslať Napísal: 15 Jún 2019, 16:29 

NESKUSAL A ANI BY SOM TO NIKDY NEROBIL, NEMAM TOLKO PENAZI ABY SOM ICH MOHOL VYHADZOVAT LEN TAK DO VZDUCHU. AK MOZEM RADU TAK TO RADSEJ NECHAJ NA NIEKOHO KTO SA TYM ZIVY A VIE CO ROBI. BUDE TO UPLNE INAK VYZERAT AKO KED TO TY BUDES ROBIT PRVY KRAT V ZIVOTE A NECH SI AKOKOLVEK SIKOVNY

Poslať Napísal: 29 Jún 2019, 16:25 

premyslal som nad tym, lebo si myslim, ze som dost zrucny a ze mozno, keby som si o tom nieco nastudoval, pozrel nejake videa tak by to mohlo vyjst...tak som chcel vediet, ze ci to uz niekto skusal...kolko to stoji keby som si to chcel dat urobit v nejakej firme?

Poslať Napísal: 30 Jún 2019, 20:30 

...tak to riskni, nikto ti v tom nebrani...jediny kto moze posudit tvoje schopnosti si ty, my nevieme ako si na tom...a ta cena, nuz to lisi podla velkosti tej skrine, aky chces material a tak....vytipuj si firmy a daj si spravit cenove ponuky...

Poslať Napísal: 30 Jún 2019, 23:04 

a ake firmy odporucate na tie cenove ponuky? nech to nedavam robit niekde kde to ani nema zmysel...

Poslať Napísal: 01 Júl 2019, 08:20 

TO SI TY VYBER, CO JA VIEM AKE MAS FIRMY V OKOLI, JA POZNAM NAPRIKLAD TU SAMADU, TI AKOZE CHODIA TAKTO PO SLOVENSKU, ZE TI SPRAVIA TU SKRINU NA SUPU, PRIDU A ZLOZIA JU, PRED TYM SI TO ESTE PRIDU K TEBE NAMERAT ALE SAMOZREJME KED IM TAM NAPISES TAK TI POSLU AJ CENOVU PONUKU A AJ NAVRH TI VEDIA POSLAT CO JA VIEM

Poslať Napísal: 16 Júl 2019, 03:19 

....oni su odkial?...

Stránka 27 z 29 [ Príspevkov: 288 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre