Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 26 z 28 [ Príspevkov: 276 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 27 Feb 2019, 08:42 

Tiež riešime s manželkou vstavané skrine, je to výhoda kôli priestoru a páči sa nám to. Zatiaľ nevieme akú, iba hľadáme. Ale osobne by som si asi dal vyrobiť u stolára, len nájsť dobrého a spoľahlivého

Poslať Napísal: 28 Feb 2019, 22:56 

To je jasne len treba potom mysliet aj na to, ze nech ju pride hlavne aj zlozit vies ako :D :D Lebo drevo to ti narezu v kadejakych firmach na ake rozmery potrebujes ale zlozit to potom to je umenie :lol: :lol: Ale ved takych firiem co robia teraz vstavane skrine je kopec. A kde chcete do spalne ci tiez na chodbu nejaku?

Poslať Napísal: 11 Mar 2019, 23:58 

posunuli sme sa trochu ale nakoniec sme sa rozhodli, že tam tu podlahu len naukladáme keď to bude potrebné. lebo nemá zmysel ju tam dávať keď sa to bude ešte len merať nech si to potom v kľude porobíme naraz

Poslať Napísal: 18 Mar 2019, 15:54 

CO JA VIEM TAK ASI TO ZE PRISTUP MAJU K TOMU ZODPOVEDNY, TAKY PROSTE PROFESIONALNY ALE ZAROVEN TEN MAJITEL JE TAKY POHODAK, UPLNE NORMALNY CLOVEK, KOMUNIKACIA TIEZ DOBRA A NAKONIEC AJ TIE SKRINE VYZERAJU TAK AKO MAJU TAKZE SI MYSLIM, ZE TAKA DOBRA KOMBINACIA

Poslať Napísal: 22 Mar 2019, 14:04 

a cenovo? majú to primerané alebo mám očakávať nejakú pálku riadnu?

Poslať Napísal: 25 Mar 2019, 12:30 

TAK NA TU KVALITU CO TAM DOSTANES JE TO PODLA MNA V POHODE CENA, DA SA DOHODNUT, VED PROSTE VSETKO SI TAM VYBERAS TY, NIC NESPRAVIA BEZ TEBA, ZIADNE ROZHODNUTIE TAKZE ZALEZI OD TOHO CO SI PREDSTAVUJES ALE MAS PROSTE KOMPLET SERVIS

Poslať Napísal: 26 Mar 2019, 13:55 

Chcel by som dať do bytu na chodbu vstavanú skriňu. Chcel by som ale niečo také kde by bol normálne aj klasický botník, miesto na vešanie kabátov na vešiaky, nejaké horné skrinky kam by nedočiahli deti aby som si tam mohol odložiť náradie a nemusel sa báť, že ho decká na seba stiahnu. Viete poradiť niekoho kto by mi vedel niečo také urobiť?

Poslať Napísal: 27 Mar 2019, 09:48 

Tak to ti snad spravia vsade kde robia na zakazku vstavane skrine. Ked zaplatis tak isto nebudu mat problem. Ved uz ako si to ty navrhnes je tvoja vec snad nie?

Poslať Napísal: 09 Apr 2019, 15:56 

No sorry, mne to vôbec nepríde tak, že to spraví každý, furt všade čítam, že robia iba nejaké podľa ich "vzorovô a podobne a to sú všetko také obyčajné skrine, no neviem. Akože priznávam konkrétne som sa ešte nepýtal nikde ale tak chcel som poradiť, že kde sa mám vôbec pýtať

Poslať Napísal: 23 Apr 2019, 14:34 

Co by si si akoze predstavoval ked ti nevyhovuje klasicka vstavana skrina? Co to chces mat v tvare zirafy ci co?

Stránka 26 z 28 [ Príspevkov: 276 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre