Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 43 [ Príspevkov: 423 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 29 Sep 2016, 10:55 

Stamila a u nich budes kolko platit za tie skrine? Ci este ti neposlali cenovu ponuku? Chcela by som si to tiez porovnat lebo sestra teraz objednavala z nejakej firmy skrine a sa mi zdalo ze dost vela platila tak som tak trosku zvedava :)

Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 08:38 

Vikyno no vsak to ze Hilkovic ma dost drahe skrine, to mi hovorila aj kamaratka ze sice davali si u nich vyrabat ale ked mi povedala cenu kolko platilo tak mi az oci prekrutilo:-) Samada? Oni maju aj niekde predajnu?

Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 08:49 

my mame skrine od Hilkovica..myslim ze on je jeden z najlepsich vyrobcov vstavanych skrini.. a hlavne cena sa rovna kvalite..

Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 11:26 

Bachrikova ani sa ti nečudujem. On patrí medzi najdrahších výrobcov. Ako nehovorím možno má kvalitné skrine ale aj o tom som už neni až tak presvedčená keďže my sesternica vravela že sa jej kolajničky na posuvných dverách zasekávajú. Nemajú priamo predajňu ale majú pojazdné štúdio čo znamená že keď máš záujem tak prídu a majú nejaké vzorky priamo v aute. Sú inak z Považskej Bystrici

Poslať Napísal: 02 Okt 2016, 07:42 

Manka už mi poslali cenovú ponuku. Naše skrine ktoré potrebujeme nám nacenili na 1345€. A z ktorej firmy si ona dávala vyrábať skrine?

Poslať Napísal: 05 Okt 2016, 14:58 

Opko píše:
my mame skrine od Hilkovica..myslim ze on je jeden z najlepsich vyrobcov vstavanych skrini.. a hlavne cena sa rovna kvalite..

Ako pre koho! Je síce pravda že sa môže rovnať cena a kvalita ale tá cena je podľa mňa u neho dosť predražená a ešte keď si zoberiem že keď si niekto od neho objedná dvere napríklad z východu tak bude dosť veľa platiť za dopravu. Podľa mňa sú aj iné firmy ktoré robia kvalitné vstavané skrine a nie až tak drahé ako ich vyrába hilkovič...Toto je môj názor

Poslať Napísal: 06 Okt 2016, 12:33 

Stamila tak som sa trosku sekla asi. Potom az tak vela moja sestra neplatila. Tiez nejako takto do 1500€ ju vysli vstavane skrine a v samade si ich davala vyrabat. Neviem preco som si myslela ze su lacnejsie tieto skrine, ale to len asi tie co predavaju v obchodoch ze nie su na mieru su take lacnejsie, som sa domylila cela :D

Poslať Napísal: 07 Okt 2016, 12:09 

Vikyna tak to dobre ze si napisala..Aha, tak to je dobre ze to maju takto poriesene. A kolko u nich trva pokial vyrobia skrine?

Poslať Napísal: 07 Okt 2016, 19:00 

Bachrikova u nich trvá vyrobenie skríň tak cca 10-15 pracovných dní. Podľa toho ako veľké skrine si zadáš a z akého materiálu by si ich chcela

Poslať Napísal: 10 Okt 2016, 19:56 

Manka nikdy neboli tieto skrine lacnejšie, asi si si to veru pomýlila z klasickými tými papierovými ktoré predávajú v obchodných domoch, tie sú lacnejšie, ale zase tá kvalita je otras. To si však dávala vyrábať tam kde som si teraz posielala cenovú ponuku. Je s nimi spokojná?

Stránka 3 z 43 [ Príspevkov: 423 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre