Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 41 [ Príspevkov: 405 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Sep 2016, 14:56 

Stamila píše:
Chcela by som sa spýtať či je tu niekto kto si dával vyrábať skrine na mieru buď u Hilkoviča alebo v Samade. S kým máte lepšie skúsenosti? Plánujem prerábať byt a chcela by som mať všade vstavené skrine, tak si už pomaly začínam zisťovať z kade sa viacej oplatí. Ďakujem za rady:-)

My uz od minuleho roka staviame dom a konecne sme pred doma mesiacmi zacali zariadovat interier domu. Riesila som tuto istu dilemu ako ty. Niektore kamaratky mi poradili hilkovica, aby som u neho dala vyrobit vstavane skrine lenze ked mi poslal cenovu ponuku tak som skoro okoktavela, vyratal nam to na strasne vysoku cenu co sme si mi dovolit nemohli. Teraz este cakam na cenovu ponuku zo samady, snad ta cena u nich bude prijatelnejsia. Ty chces ako velke skrine si dat vyrobit?

Poslať Napísal: 12 Sep 2016, 14:06 

Bachrikova by si sa určite veľa nabehala pokiaľ by si také zohnala a dosť veľké riziko by tam bolo že by si ich ani nezohnala. Takto to budeš mať lepšie keď si dáš presne také rozmery vyrobiť aké potrebuješ. Firmy či ti viem poradiť? No čo viem tak vstavené skrine robí hilkovič, samada alebo komandor. Skús si poslať a uvidíš kto ti dá lepšiu ponuku

Poslať Napísal: 13 Sep 2016, 09:17 

Na koľko ti vypočítal cenu keď píšeš že si skoro okoktavela? Tam už započítal aj dopravu aj montáž aj všetko? Mohla by si mi potom napísať keď Vám príde aj cenová ponuka z tej druhej firmy že koľko Vám to narátali. My potrebujeme skrine rozmerovo 420x260x60 (šírky, výška, hĺbka)

Poslať Napísal: 15 Sep 2016, 12:22 

Stamila píše:
Na koľko ti vypočítal cenu keď píšeš že si skoro okoktavela? Tam už započítal aj dopravu aj montáž aj všetko? Mohla by si mi potom napísať keď Vám príde aj cenová ponuka z tej druhej firmy že koľko Vám to narátali. My potrebujeme skrine rozmerovo 420x260x60 (šírky, výška, hĺbka)

Vyse 3000€ by sme platili. To mi prislo strasne vela za skrine do spalne a na chodbu a pritom zase nie az take velke. A to este nebola zapocitana doprava a montaz takze o to by to bolo este viacej. Hej, napisem ti potom ze aku nam dali tam cenovu ponuku ale dufam ze aspon o cosi nizsiu a ked ano tak si rovno od nich dame vyrobit

Poslať Napísal: 20 Sep 2016, 12:10 

Pokiaľ ani cena za dopravu ani montáž tam nebola započítaná tak fakt dosť vysoká cena. A aké veľké skrine to chceš dávať vyrábať keď píšeš že nie moc veľké, aké rozmery? Ešte ti neposlali tú druhú ponuku?

Poslať Napísal: 21 Sep 2016, 10:25 

Vikyna to mas pravdu. Vsak som sa aj snazila zohnat taku ale po navsteve dvoch predajni som si povedala ze taku asi hotovu nezozeniem tak som to vzdala. Ktoru by si mi poradila? Hilkovic nerobi drahe skrine?

Poslať Napísal: 21 Sep 2016, 12:09 

Stamila píše:
Pokiaľ ani cena za dopravu ani montáž tam nebola započítaná tak fakt dosť vysoká cena. A aké veľké skrine to chceš dávať vyrábať keď píšeš že nie moc veľké, aké rozmery? Ešte ti neposlali tú druhú ponuku?

Vsak to, preto som to z tade ani neobjednala lebo mi to prislo strasne vela a to by ani muz nerozdychal keby som mu zahlasila ze chcem taketo drahe skrine. Chcela by som len 200x150x60 (vyska, sírka, hlbka). Nie neposlali, stale cakam ale snad do konca tohto tyzdna mi to poslu

Poslať Napísal: 22 Sep 2016, 16:39 

Bachrikova to verím, keď máš atypické rozmery skríň tak ťažko zohnať, viem presne o čom hovoríš. Ako som už písala my sme to tiež museli riešiť tak že sme si dali vyrobiť na mieru. Hilkovič má dosť drahé skrine to máš pravdu. Ako dosť ľudí čo poznám tak má aj od neho skrine ale my sme si dávali vyrábať v Samade. Tam nám lepšiu cenu ponúkli a aj s kvalitou a prístupom sme boli spokojný

Poslať Napísal: 26 Sep 2016, 09:00 

By si to musela nejako zahrať pred mužom :D Ale chápem keď sa dajú aj lacnejšie dať vyrobiť tak treba si to dať radšej tam. Cena je dôležitá a hlavne pre nás ktorý nemáme nejako špeciálne veľa peňazí na zvýš. Však keď ti ju pošlú tak mi daj vedieť, som zvedavá či ti to za menej nacenia

Poslať Napísal: 28 Sep 2016, 18:00 

Stamila píše:
By si to musela nejako zahrať pred mužom :D Ale chápem keď sa dajú aj lacnejšie dať vyrobiť tak treba si to dať radšej tam. Cena je dôležitá a hlavne pre nás ktorý nemáme nejako špeciálne veľa peňazí na zvýš. Však keď ti ju pošlú tak mi daj vedieť, som zvedavá či ti to za menej nacenia

Presne a teraz v tejto situacii ako sme ze sme prerabali dost vela toho a tam sme pominali dost vela penazi tak skrine si take drahe dovolit nemozme. Jasne, dam ti vediet:-)

Stránka 2 z 41 [ Príspevkov: 405 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre