Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vlhkosť v byte
 Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 14:23 

vysvetlis mi prosim tu metodu? lebo nazov mi nic nehovori vidiet uz pokrok ci este nie?

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 14:22 

ono sa to tazko vysvetluje, ten system to vlastne zaizoluje murivo zvnutra, museli odtranit tu vlhku omietku,potom to vycistili a naniesli nieco co tam prenika cez tu stenu a vlastne tym ju utesni. Bolo to zaujímavé, odporucam pozriet si ich blogy na stranke

Poslať Napísal: 25 Feb 2021, 14:16 

Ahojte, mám problém, máme dom a v jednej miestnosti citim ako keby plesne. Všetko sme prehľadali no nenašli sme plesne ani nič mokré, ani vlhké. No bol flak v jednom rohu no už je to suché, ale určite to bolo mokré, myslíte že to môže byť z toho?

Poslať Napísal: 03 Mar 2021, 10:24 

môže aj nemusí to byť tým? no ak to je suche a stale citis vlhko tak problem je inde. nemate niekde vstavany satnik alebo skrinu na obvodovej casti domu? noze to byt za tym, tie mury su chladnejsie a tam sa moze vytvorit plesen, zvlast ak je dom starsi a nie je zatepleny.

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 11:03 

Nie, nie je tam žiaden šatník ani sktiňa.Všetko sme pozreli, zaujímavé je, že to cítiť iba keď začne pršať. To mi vobec nejde do hlavy. Dom je zateplený aj strop

Poslať Napísal: 09 Mar 2021, 09:04 

nikde sa neviem docitat ci je ten dom podpivniceny, mozno je pricina tam, mozno to vlhko taha mur do seba, nevidiet to no citit to

Poslať Napísal: 09 Mar 2021, 12:16 

Ano, dom je podpivniceny. bol som tam pozriet ale ani tam som nic nevidel aj z vonku som to pozeral no nikde nic nevidim :/

Poslať Napísal: 10 Mar 2021, 13:11 

a pozeral si naozaj vsade? lebo to vlhko moze ist aj z tade, popripade pochytaj steny ci nie su vlhke, aj podlahy by som popozeral

Poslať Napísal: 11 Mar 2021, 09:58 

Ja si myslím,že pokiaľ dom nemá prasklinu, tak je to vlhko určite z pivnice, poriadne popozeraj tú pivnicu.

Poslať Napísal: 12 Mar 2021, 08:58 

a máš dobre spravenú hydroizoláciu? ako píšu vyššie skontroluj poriadne pivnicu, možno bude naozaj problém tam

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre