Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 11 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vlhkosť v byte
 Poslať Napísal: 20 Jan 2021, 14:18 

no to je najpresnejsia metoda co ti robili, tym sa vlastne urcuje stupen vlhkosti a podla toho sa urci metoda vysusenia musiva v niektorych pripadoch nemusí byt pouzita ziadna sanacna metoda

Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 12:01 

no tak teraz som z toho uz naozaj uplne mimo, poradte mi radsej konkretnu firmu na ktoru sa treba obratit lebo ja uz naozaj neviem je to stale horsie a horsie, musim to akutne vyriesit

Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 11:35 

No mne to zadaní do googlu meranie vlkosti z muriva vyhodilo Interclimu, tak vyskúšaj ich a uvidíš čo ti na to povedia, pisal si že to je pivničný byt, je ešte niečo pod vami alebo nie? a ozaj nepýtal si sa susedov či nemajú rovnaký problem? može to ísť aj zhora ak zle vetrajú poprípade ak je byt prázdy

Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 14:00 

na plesne pozor mozu sposobit velmi velke zdravotne komplikacie u alergikoch ani nehovorim, vedia paradne skomplikovat zivot :/ mal som osobnu skusenost ked sme este byvali v prenajme ktory bol sice nanovo prerobeny ale spravili to narychlo a nenechali to poriadne vysusis pravidelne sme mali plesne kade tade hlavne v zime nevedeli sme sa toho zbavit nakoniec sme sa odstahovali

Poslať Napísal: 25 Jan 2021, 10:49 

presne toho sa bojim, mame male deti a ked ze teraz su stale doma tak mam obavy aby neochoreli, nasiel som firmy co ale vedia prist tak do mesiaca lebo maju tohop velmi vela a nestihaju, za kazdy typ budem vdacny treba to riesit pohotovo, zosediviem uz z toho, zena na mna tlaci nech to riesim a hoci saa snazim nedari sa mi. znacka pomooooc

Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 09:39 

no my sme mali problem s plesnami a dufam ze uz nikdy v zivote ich mat nebudem, nam pomohli chalani z firmy Aquastop, ja byt tebou hned im volam a zistujem ci ti vedia pomoct s vlkostou, oni robia rozne metody odvlhcenia murov a co viem su jediny na slovensku s niektorymi metodami.

Poslať Napísal: 01 Feb 2021, 10:42 

Tych poznam no osbnu skusenost nemam, brat ano a bol spokojny aj som ti chcel poradit ich no nevedel som si spomenut na ich nazov az teraz ked som ho videl tak mi to doplo ze to su oni, brat s nimi riesil vlhy mur pod strechou ale tam bol problem ze bolo malo folie a potom musis riesit vysusenie muru lebo to bolo ako spongia

Poslať Napísal: 04 Feb 2021, 13:34 

problem je vyrieseny , konecne. Prisli vsetko zmerali tym vrtom a uz mi aj povedali ako to vyriesit, tak konecne bude pokoj, uz to bolo hrozne ale bola to aj moja vina nechal som to zajst pridaleko, povedali ze to muselo dlhodobo tahat vodu do seba

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 08:41 

aj ti uz navrhli moznost ako to odstranit? Oni reaguju pomerne promkntne tak asi uz boli aj u teba robotnici ci este nie?

Poslať Napísal: 12 Feb 2021, 13:06 

ano uz to aj zacali robit, zvolili metodu Eurokristall, vysledky by malo byt viediet za nejake 2 tyzden tak dufam ze to tak bude, fifnacne to tiez nebolo take drahe co ma velmi potesilo :)

Stránka 11 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre