Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 93 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vlhkosť pivnice
 Poslať Napísal: 10 Jan 2021, 21:56 

taketo veci som moc ani nechcel riesit, to moze fungovat mozno tak ked mas na susiaku mokre pradlo aby ti to pohltilo. v nasom pripade by to bolo zbytocne aj kvoli plesniam. treba inak na to volat nejaku vzlast firmu mozno alebo staci nejaka co sa zaobera tak celkovo vlhkostou v dome?

Poslať Napísal: 11 Jan 2021, 11:19 

ano su firmy ktore riesia vlhkost v domov treba im len napisat aky mas problem a oni ti poradia co s tym a hlavne ako sa toho zbavit, sú rozne dovody toho vlhka

Poslať Napísal: 12 Jan 2021, 12:05 

urcite treba firmu tieto volnopredajne ako savo a ine su len na velmi kratku dobu a ries to lebo cim vacsie vlhko tym viac plesni a tym aj zdravotne problemy a teraz top nestoji zato ked ta nema uz ani kto osetrit

Poslať Napísal: 13 Jan 2021, 09:03 

A viete mi poradiť nejakú firmu ktora mi s tym pomoze? ja som nasiel par no dalej od mojho bydliska co mi vadi asi by to bolo drahe

Poslať Napísal: 14 Jan 2021, 11:06 

bolo by dobre keby napises odkial si, ale myslim ze pre tie firmy je normalne ze vycestuju aj dalej

Poslať Napísal: 15 Jan 2021, 10:09 

No vyberaj firmu hlavne podla odbornosti, nech je aj z opacneho konca slovenska pokial bude dobra neries vzdialenost

Poslať Napísal: 18 Jan 2021, 11:44 

a viete mi poradit ktora by mi to zmerala dotykovým vlhkomerom?

Poslať Napísal: 19 Jan 2021, 10:04 

tento typ merania by som neodporucal, nie je velmi presne :roll:

Poslať Napísal: 20 Jan 2021, 12:02 

a čo by si teda odporucal? ja som nasiel len taketo meranie tak neviem ako inak, ten stav sa zhorsuje a ja sa bojim aby to nesposobovalo nejake zdravotne problemy, to by som naozaj nechcel

Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 13:04 

no plesen je svinstvo moze velmi skomplikovat zivot :/ s teme sa spomina dobra skúsenost s firmou Aquastop tak skus oslovit ich ci by ti to vedeli zmerat, co som cital oni maju na meranie inu metodu ako meranie vlhkomerom.

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 93 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre