Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 10 [ Príspevkov: 93 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vlhkosť pivnice
 Poslať Napísal: 13 Nov 2020, 20:45 

A na kedy ste sa dohodli?

Poslať Napísal: 14 Nov 2020, 23:00 

dohodli sme sa na dalsi tyzden na stredu, to mam aj dovolenku takze vtedy pridu. som ale nervozny ked mam pravdu povedat, konecne budeme vediet ako velmi zle sme na tom s tou vlhkostou a popravde najradsej by som to mozno ani nevedel :D len dufam, ze sa s tym bude dat nieco robit

Poslať Napísal: 14 Nov 2020, 23:50 

Ale prosim ta, na kazdy problem je nejake riesenie. Uz aby ste to mali za sebou. Uvidis ako sa vam potom ulavi a bude sa vam lepsie dychat. A to fakt doslova

Poslať Napísal: 15 Nov 2020, 20:59 

A NIE JE NAHODOU VLHKOST V PIVNICI NORMALNA VEC? VED LUDIA TAM DLHE ROKY USKLADNOVALI TRVANLIVE POTRAVINY, NAPRIKLAD ZEMIAKY. A TIE POTREBUJU URCITY STUPEN VLHKOSTI A CHLADU ABY VYDRZALI NAPRIKLAD AJ CELU ZIMU

Poslať Napísal: 03 Dec 2020, 20:42 

@gizer ved jasne, mne sa ulavilo vlastne uz aj teraz ked mi povedali, ze sa s tym bude dat nieco robit. lebo som sa bal, ze nam povedia, ze uz to mozeme len zburat ako to niekedy pri takych starsich stavbach byva bohuzial

Poslať Napísal: 03 Dec 2020, 20:44 

@tomáš68 tak ista vlhkost by tam mozno mala byt ak by to teda malo sluzit na uskladnovanie nejakych potravin ale takto ako to je u nas to isto nema byt az takto. to je uz fakt cez. a hlavne my tam ziadne taketo veci mat nebudeme. ide mi najviac o to aby bol dom zdravy a my tym padom tiez

Poslať Napísal: 08 Dec 2020, 10:06 

jaj tak ak tam mate nejake plesne a podobne tak to nie je dobre. len som chcel povedat, ze kedysi sa jednoducho tie domy stavali presne tak aby mali taketo studene, vlhke pivnice kvoli uskladneniu takychto potravin. teraz je to ale skor na skodu to je pravda

Poslať Napísal: 09 Dec 2020, 13:30 

...trefol to si isto dajte spraviť...u nasich v dome už je to také zlé, že pomaly celá pivnica je už čierna skoro...neviem či s tým ešte pôjde niečo urobiť...takže neotálajte s tým isto...

Poslať Napísal: 09 Dec 2020, 13:31 

...tomáš68 to nie je dobré ani v tých pivniciach...teda možno ak je to dobre odizolované ale neviem vlastne ako sa to robilo kedysi aby tam neprenikla nejako pleseň až a tak...že tam vlastne len bol chladnejší a vlhký vzduch...lebo táto kombinácia to je proste raj pre plesne škodlivé...

Poslať Napísal: 11 Dec 2020, 22:10 

@tomáš68 len tam ide o to, ze casom sa to proste tam iba zhorsuje v tych priestoroch a po tolkych rokoch to uz vobec nie je dobre ani na to uskladnenie potravin ani nic ine

Stránka 6 z 10 [ Príspevkov: 93 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre