Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 16 [ Príspevkov: 151 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 10 Aug 2016, 12:04 

Dobrý deň, mohla by som Vás poprosiť o radu? Staviame dom a potrebovala by som poradiť ohľadom okien, aký profil vybrať a celkovo či sú lepšie plastové alebo hliníkové okna? Ďakujem za každú jednu radu

Predmet príspevku: Re: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 10 Aug 2016, 19:05 

Michaela dobrý deň, teda ak by si sa nenahnevala mohli by sme si tykať, lepšie by sa radilo:-) Hm? Chcel by som ti poradiť, keďže sme prednedávnom riešili čosi podobné. Na náš dom sme objednávali plastové okná, tak ti môžem čoto poradiť čo som pozisťoval keď sme vyberali naše okná

Poslať Napísal: 11 Aug 2016, 19:38 

Michaela, a co ohladom toho potrebujes vediet?..Aky je rozdiel medzi hlinikovymi a plastovymi, alebo?..

Poslať Napísal: 12 Aug 2016, 12:19 

Kristián kľudne si môžme aj tykať, ja som za :) Tak ma teší ;) Budem rada ak mi povieš čo si zistil keď ste vyberali aké okná objednať, už vopred ďakujem za všetky rady
Reeco potrebujem zistiť všetko, aký profil by ste mi poradili a aké zvoliť či plastové alebo hliníkový, aký je rozdiel medzi nimi?

Poslať Napísal: 12 Aug 2016, 13:07 

Michaela, tak co sa tyka hlinikovych okien tie su lepsie na vacsie plochy, hlinik je o vela pevnejsi ako plast ale treba pocitat s tym ze hlinikove okna su drahsie ako plastove. Neviem ci si ochotna si viac priplatit alebo radsej zvolis cestu plastovych okien ktore su lacnejsie. Potom este davaju ludia aj drevene okna ale to neviem ci by si chcela, hm?

Poslať Napísal: 15 Aug 2016, 11:27 

Michaela hlavne zvol take, cez ktore ti nebude fukat a budu dobre tesnit :lol: Srandujem :lol: My sme pred polrokom menili na rodicovskom dome okna a dvere v ktorom zije uz len mamina ale potom bude ten dom bratov tak sme to uz vyriesili teraz aby potom on uz nemusel a aj tak uz tie stare okna boli hrozne. Takze by som ti tiez vedel poradit

Poslať Napísal: 16 Aug 2016, 15:13 

Mozem sa vas spytat ake okna su najlepsie na drevodom? Drevene okna alebo aj plastove? Ci to bude vyzerat smiesne? Mate niekto drevodom, uvitala by som popripade aj nejake foto. Dakujem za rady

Poslať Napísal: 17 Aug 2016, 18:55 

Margita a vies si realne predstavit ako by to vyzeralo smiesne keby si tam dala plastove okna? Teda aspon podla mojho nazoru. Pozerala si si na nete nejake drevodomy ako maju riesene okna?

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 12:18 

Cavte..kupili sme pozemok, teraz akurat riesim aj dilemu ohladom firiem z ktorej objednat beton, ale to len na margo. Zacal som si uz pomaly robit aj prieskum ake okna by som chcel na nas dom. Uz som si pozeral ponuky od firmy slovaktual a dd trade. Mate niekto osobne skusenosti?

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 17:53 

Ved to ze si to neviem predstavit! Preto som sa spytala ze ake okna tam dat. Ale pozerala som si nejake obrazky na internete a boli tam aj plastove okna ale mali hnede ramy, takze to nevyzeralo az tak zle. Hm? Aky mas nato nazor?

Stránka 1 z 16 [ Príspevkov: 151 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre