Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Vlhkosť v byte
 Poslať Napísal: 29 Jan 2016, 12:16 

Ahojte potrrebujem od vas radu, mame rohovy byt v starsej bytovke na prizemi ale mame pocit ze je stale vlhko v byte, snazime sa poriadne kurit a vetrat nejako to nepomaha, kupili sme aj ceresit

Predmet príspevku: Re: Vlhkosť v byte
 Poslať Napísal: 29 Jan 2016, 12:18 

Asi ta sklamem ale ten ceresit mozes hned zahodit do kosa pretoze su to uplne vyhodene peniaze, nam ked zacala vlhnut stena tak nam pomohlo len poriadne vetrat a hlavne trafit teplotu v byte, zaujimave bolo to akonahle sme zakurili viac tak vlhkost steny bola znova

Poslať Napísal: 29 Okt 2016, 01:31 

Zatepliť vonku a hlavne kúriť a vetrať, ale určíte nie vetranie pomocou ventilačky, ale nárazovo už už sa vzduch trochu ohreje tak normálne otvor okna na -10 minúť aby sa spravil prievan nech tu ,,vlhkosť,, vyfúka

Poslať Napísal: 24 Jún 2020, 20:07 

Je tu prosim niekto kto by mi vedel poradit? Kupili sme starsi prizemny byt zato ale v centre mesta. Majitel nam sice povedal, ze byt je trochu vlhsi ale povedali sme si, ze to je pri takychto starsich domov normalne a moc sme to neriesili. Bohuzial po nastahovani sme zistili, ze realita je ina a je skutocny problem. Chceli by sme to vyriesit ale nevieme kde zacat, koho oslovit.

Poslať Napísal: 25 Jún 2020, 22:13 

nevies ci je spravena drenaz okolo domu?

Poslať Napísal: 26 Jún 2020, 10:55 

....Presne tak, treba si najskor co najviac pozistovat o dome. Skoda, ze ste to nespravili pred tym ako ste byt kupili. Vy tam mate ako jediny prizmeny byt alebo je tam este aj niekto iny? Ak ano, maju taky isty problem ako vy?...

Poslať Napísal: 29 Jún 2020, 12:51 

A z čoho dom vlhne? To viete? Máte nejakú vysokú spodnú vodu alebo je nízko ten byt. Sú tam pivnice?

Poslať Napísal: 30 Jún 2020, 12:11 

Este to nemame uplne jasne, ze kde presne problem, riesime to vlastne teraz aj s nasim domovnikom, teda s tym co ma na starosti vsetky veci okolo domu a ci by sme vlastne na to nemohli dostat cast penazi aj z fondu oprav, lebo aj ked je to teraz len v nasom byte tak casom sa to moze sirit dalej takze je to v zaujme aj ostatnych aby sme to vyriesili

Poslať Napísal: 30 Jún 2020, 12:28 

bolo by to fér, máš pravdu v tom, že je to problém celého domu, nie len váš. keď má niekto taký problém v rodinnom dome tak nemá na výber a musí si to riešiť sám

Poslať Napísal: 02 Júl 2020, 12:39 

-Branislav-

- ak vam na to pristupia, ze vam to pomozu financovat tak budete mat stastie. moja sestra ma tiez s tymto problem v byte kde byvaju teraz a tam to susedia nechcu absolutne riesit, tvrdia, ze to ich problem, teda mojej sestry a jej rodiny, tak si to maju vyriesit-

Stránka 1 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre