Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 10 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Skúsenosť s Incon
 Poslať Napísal: 14 Apr 2021, 09:52 

Dobrý deň. Zháňame firmu na okná, ktoré chceme ešte tento rok meniť. Rozhodujeme sa medzi niekoľkými a zatiaľ nám najlepšiu ponuku poslala obratom firma Incon. Predsa len sa snažíme nájst dobrú cenu ale aj kvalitu. Nechceme nejaké neznáme okná, rozmýšľame na drevenými a u nich sa nám zatiaľ pozdáva tá natura94. Máte niekto s touto firmou skúsenosť a prípadne s drevenými? Vopred vďaka.

Predmet príspevku: Re: Skúsenosť s Incon
 Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 10:05 

S drevenými nemám skúsenosť, ale máme v byte plastové. Za mňa dobré, kľudne by som do nich šiel znova. Predpokladám že tie drevené chcete na dom, či?

Poslať Napísal: 06 Máj 2021, 16:30 

Ano bude to na dom. Chceme ho pomaly poprerábať a okná sú na prvom mieste, lebo už strašne prefukujú a celé to tesnenie je na nič. Najprv sme zvažovali aj plastové s dekorom dreva, cenovo by to bolo lepšie a tiež majú dobrý výber ale nakoniec sme sa dohodli so ženou na dreve, predsa len drevo je na tom dome krajšie. No uvidíme, tá natura zatiať vedie. A ako ste boli spokojný s montážou. Bolo všetko v poriadku?

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 10:35 

No jasné drevo je na dom super, tiež by som chcel drevené na dome. Montáž prebehla dobre, urobili ich celkom rýchlo a aj založili kvalitne. Takže nemožem nič vytknúť

Poslať Napísal: 11 Jún 2021, 10:16 

Mám od Inconu plast na dome v BA. Bol som spokojný s prácou montážnikou a aj kvalita okien je dobrá. Drevo je je určite drahšie ale na ten tom sa to hodí. My sme sa rozhodli pre plast hlavne aby sme ešte niečo naviac porobili. Inak by nám to nevyšlo.

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 15:24 

Veď práve k tomu domu nám to pasuje viac. A zase vieme, že to bude na dlho takže sa oplatí investovať.

Poslať Napísal: 24 Júl 2021, 08:33 

To je jasné, nie je to záležitosť len na dva či tri roky. Toto sú proste veci do ktorých je lepšie zainvestovať. Určite by som nešiel do nejakých neznámych firiem. A pofily sú kvalitné takže to je podstané.

Poslať Napísal: 24 Aug 2021, 02:35 

Incon nie sú špatné, tiež mám známych čo ich majú a sú spokojný. Ja som práveže pozeral aj na tie Incon premium. Tiež som počul že sú dobrej kvality a vyrábané v ČR takže tiež nie zlé. Ale to sa ešte len rozhodujeme.

Poslať Napísal: 02 Sep 2021, 11:56 

@Pajac Veď jasné. No ja sa zameriavam výlučne na výrobky zo Slovenska alebo Česka po tom čo som sa troška ulakomil a nakúpil nejaký lacný materiál zo zahraničia - ale to už bolo dávno a poučil som sa. Videl som že Incon Premium je v BA, osobne som tam nebol, lebo už sme mali porobené ponuky tu. Ale verím, že chybu neurobíte ak do nich pojdete.

Poslať Napísal: 23 Sep 2021, 16:09 

@Andrez Tak každý sa učí na vlastných chybách. Ale určite si zájdem do Korza pozrieť, tam majú Incon premium aj showroom tak uvidím čo a ako. A nemám to ani ďaľeko čo by bola tiež výhoda

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 10 ] 

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre