Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 15 [ Príspevkov: 146 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 01 Júl 2019, 13:24 

Ahojte, chcel by som sa opýtať, nemáte niekto dobrý eshop na záhradný nábytok? Mne mnohí ľudia odporúčali [url]ratanea.sk[/url], ale nie som si istý, chcel by som ešte nejaké referencie. Ďakujem za informácie.

Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 15 Júl 2019, 23:01 

Ja môžem záhradný nábytok z https://www.ratanea.sk/ iba odporúčať.

Poslať Napísal: 02 Mar 2020, 15:02 

...cauko, ja by som sa vas chcel spytat na nazor ohladne ochrany dreveneho zahradneho nabytku...kupili sme teraz v akcii v jednom obchode taku supravu stola a styroch stoliciek...chcel by som ich este pred tym ako ich vylozime von na sezonu niecim natriet aby nam vydrzali co najdlhsie kedze ich nebudeme schovavat pocas sezony nikam dovnutra, az potom zase ked bude zima...co by ste zvolili vy?...nejaku lazuru alebo staci nejaky olej?...ake mate skusenosti?...

Poslať Napísal: 03 Mar 2020, 09:27 

čav! Ja natieram každý rok iba olejom nábytok a stačí to. Keď máš nábytok úplne nový tak by si ho mal potom pol roku pretrieť ešte raz a potom zase až keď ho budete vyťahovať na sezónu. To by malo stačiť. Nábytok bude niekde pod strechou aspoň? Či naň bude aj priamo pršať?

Poslať Napísal: 03 Mar 2020, 15:18 

Jasné, treba to isto ošetriť. Nenechať to len tak. Drevo treba chrániť aby ti vydržalo čo najdlhšie keďže to ja väčšinou trochu väčšie investícia, či už je to nábytok alebo niečo iné. Niekto dáva aj lazúru ale ja si myslím, že tiež, že olej by mohol stačiť.

Poslať Napísal: 04 Mar 2020, 21:15 

vedeli by ste poradiť aj nejaký olej na nábytok z exotického dreva?...

Poslať Napísal: 05 Mar 2020, 09:35 

...nie, bude na terase pod strechou takze priamo nan prsat nebude iba ak by fukalo a podobne ale vies ako, sem tam nan bude svietit aj slnko, bude fucat a tak...dakujem teda za rady...a aky olej by ste odporucili?... olej drevo nezafarbi vsak?...

Poslať Napísal: 05 Mar 2020, 15:14 

čav! Tak potom keď to máš pod strechou tak si myslím, že bude stačiť ten olej. To ti pekne zvýrazní kresbu dreva, bude ho chrániť, nemáš nad čím premýšľať. Ale nezabudni to potom tak po pol rok zase pretrieť hej. Aj keby už končila sezóna, je to potrebné.

Poslať Napísal: 06 Mar 2020, 16:42 

niečo na to exotické drevo prosím? či nemáte nikto doma?

Poslať Napísal: 09 Mar 2020, 13:13 

-my máme na dvore lavicku z exotického dreva a natieram ju každý rok normálne olejom, nič iné jej netreba, drevo potom pekne vynikne a zostane mu pekná prirodzená farba-

Stránka 1 z 15 [ Príspevkov: 146 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre