Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 29 [ Príspevkov: 281 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Sep 2015, 09:18 

Zdravím, ktorú krytinu by ste odporučili ? Čo sme sa pýtali našich známych in sa názory rozchádzali preto by som si dal poradiť od Vás. Takže Ruukki alebo Blachotrapez?

Poslať Napísal: 15 Sep 2015, 10:05 

Ahoj, prečo nechcete starú dobru škrídlu ? My sme tiež s manželom najprv uvažovali o rukki ale keď k nám prišiel jeden pán omerať srechu a povedal cenu ihneď sme si to rozmysleli, škrídla nemá žiadne nevýhody a myslím si že aj vzhľad je super určite by sme to nemenili :)

Poslať Napísal: 19 Okt 2015, 04:43 

Ja by som najskorej vybral blachotrapez pretože majú kvalitný plech z Nemecka, ja som objednával aj s dopravou zdarma... takže ja určite budem brat iba od nich, zas mne prídu ruukki veľmi prehnané drahý

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 07:24 

Servus chlapi, prišiel som si k Vám pre radu, lebo sa tiež momentálne rozhodujeme akú strešnú krytinu... Sme viac menej naklonený na plech, len vôbec nevieme od koho.. Budem rád ak mi napíšete nejaké výhody, nevýhody, poprípade skúsenosti... Vďaka!

Poslať Napísal: 06 Sep 2020, 16:51 

ak sa ťa smiem spýtať, tak prečo práve plech? nechceš radšej klasickú škridlu?

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 10:55 

@Gery aj my sme dávali plechovú strechu. A dôvody? Plechová strecha má nízku hmotnosť, montáž je jednoduchšia a rýchlejšia v porovnaní so škridlou a plech má rovnako dobré izolačné vlastnosti a aj výdrž je porovnateľná s inými materiálmi.

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 11:23 

bola to len otázka, lebo tiež som nad tým premýšľal, chystám sa prerobiť takú samostojacu letnú kuchyňu a čo tak počúvam, každý ma od plechu odhovára hlavne kvôli kvalite. ale keďže to nie je až tak moc veľká plocha, tak mi plech prišiel ako veľmi dobrá voľba hlavne kvôli hmotnosti a aj cene

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 12:35 

Tak ale nie je plech ako plech Gery... plechove strechy prave naopak teraz su uz kvalitne, kvalitovo sa vyrovnaju aj inym stresnym krytinam, len treba zvolit dobreho vyrobcu!... a ked to potrebujes na prerabku, tak to by som jednoznacne zvolil plech.. na rekonstrukcie neodporucaju skridlu, lebo je tazka a krov by to nemusel vydrzat...ci ides aj cely krov na ten kuchynke menit?..

Poslať Napísal: 08 Sep 2020, 11:50 

@gery.. nie, škridlu nechcem lebo to je starý dom so starým krovom a škridla je ťažká, takže si ju nemôžme dovoliť.. Potrebujem ísť do nejakej ľahšej krytiny...

Poslať Napísal: 09 Sep 2020, 13:10 

takže budeš nechávať pôvodný krov? dal si si ho aj nejak skontrolovať, či ešte vydrží? lebo to je napríklad časť domu, ktorú by som vymenil, keďže sa jedná ako píšeš o teda starší dom

Stránka 1 z 29 [ Príspevkov: 281 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre