Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Cena zámkovej dlažby
 Poslať Napísal: 03 Feb 2016, 21:25 

Ahojte ste tu nejaky obkladaci dlazby ? chcela by som vediet aka je priemerna cena 1m2 zamkovej dlazby.

Predmet príspevku: Re: Cena zámkovej dlažby
 Poslať Napísal: 03 Feb 2016, 21:26 

Ceny zámkovej dlažby sa pohybuje okolo 15 až 25 euro ja osobne chodím obkladať, zaleží aký máte pripravený povrch či je tam ešte potrebné kopať a podobne

Poslať Napísal: 27 Máj 2016, 03:12 

Tiež sa pripájam k tejto otázke Ďalej ma zaujíma cena obrubníkov, príprava lôžka... vedeli by ste mi to niekto jednotlivo neceniť ?

Poslať Napísal: 19 Jún 2016, 23:20 

Ahoj. Jednoducho: Od koho si ju dáš spraviť. Miestni robotníci (Rajka) to robia dosť draho, ale vedia to. Ak máš známeho, ktorý to vie, vyjde ťa o 50% lacnejšie. Pozor na káblový internet od Satelit Kft., ktorý spoločnosť neváha viesť pod Vašim chodníkom a neodborným podkopaním sa Vám zrúti chodník! Treba reklamovať (výzvou) na opravu chodníka riaditeľa, (zatiaľ) to chodia opraviť. Môžete im zo zákona odmietnuť prístup pod svoj pozemok, ak by mohla byť jeho časť poškodená alebo vystavená riziku poškodenia.

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 09:31 

caute. dom uz mame sice postaveny ale este nemame okolie domu porobene a preto by som sa chcel opytat, ako mate porobene chodniky a zahradu? ak mate aj nejake fotky, tak isto potesia 8-) 8-) vdaka.

Poslať Napísal: 22 Aug 2018, 12:18 

...fifoo a to ste sa do domu este len teraz nastahovali??...ako tam mozete existovat bez chodnikov?..neviem si to ani len predstavit...my este predtym ako sme sa nastahovali do domu sme si aspon hlavny chodnik spravili...odfotim ti ho ked pridem domov a poslem ti to sem, oki?..

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 10:31 

Ahojte chalani ;) Asi sa budete cudovat, co tu hladam a co chce zena ohladom takychto veci zistovat. Ale moj drahy sem nema cas chodit a preto by som od vas rada zistila, aka je cena zamkovej dlazby a s ktorou dlazbou mate dobre skusenosti? Potrebujeme spravit chodnik a taktiez prijazdovu cestu do domu. Dakujem za odpovede ;)

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 16:45 

Jazzen píše:
...fifoo a to ste sa do domu este len teraz nastahovali??...ako tam mozete existovat bez chodnikov?..neviem si to ani len predstavit...my este predtym ako sme sa nastahovali do domu sme si aspon hlavny chodnik spravili...odfotim ti ho ked pridem domov a poslem ti to sem, oki?..

ano, este len minuly mesiac sme sa stahovali. no normalne, ved po trave chodime a mame tam take drievka v pripade, ked prsi. vies, neda sa vsetko naraz robit a zvladat po financnej stranke. nam bolo prvorade aby sme tam uz byvali a potom riesili veci okolo domu. budem rad, ked posles foto. a aky tym dlazby, aky material ste pouzili na chodniky??

Poslať Napísal: 27 Aug 2018, 15:43 

Anabela píše:
Ahojte chalani ;) Asi sa budete cudovat, co tu hladam a co chce zena ohladom takychto veci zistovat. Ale moj drahy sem nema cas chodit a preto by som od vas rada zistila, aka je cena zamkovej dlazby a s ktorou dlazbou mate dobre skusenosti? Potrebujeme spravit chodnik a taktiez prijazdovu cestu do domu. Dakujem za odpovede ;)

vitame ta tu ;) ..nam vobec nevadi, ze prisla medzi nas zena..my sme len radi ;) :) ...co sa tyka tej ceny zamkovej dlazby..je to dost tazke, kedze ceny sa pohybuju rozne..zavisi hlavne od toho, aku zamkovu dlazbu by si chcela..mas nejaku predsavu, fotku alebo cosi, co by nam povedalo viac?..

Poslať Napísal: 13 Sep 2018, 07:42 

...fifoo ved jasne, pokial to vam tak vyhovuje tak je vsetko v poriadku...som tu vyse tyzdna nebol, kedze sme boli na dovolenke tak sorry za omeskanie...no mam pre teba aj tu slubenu fotku 8-) ...takuto dlazbu sme davali na chodnik pred dom a aj za dom - proste vsade...co sa tyka vyrobcu tak brali sme ju od Presbetonu...nam sa oni najviac pozdavali co sa tykalo aj vyberu, komunikacie a hlavne ceny...

Obrázok

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre