Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 06 Aug 2019, 12:25 

čaute...chcel by som sa spýtať, či sa tu nachádza niekto, kto má montované schodisko?...ak áno, budem rád ak mi napíšete, lebo by som chcel zistiť bližšie informácie...potrebujem trochu poradiť, keďže sa akosi neviem rozhodnúť...vďaka...

Poslať Napísal: 08 Aug 2019, 11:15 

Gazdíík píše:
čaute...chcel by som sa spýtať, či sa tu nachádza niekto, kto má montované schodisko?...ak áno, budem rád ak mi napíšete, lebo by som chcel zistiť bližšie informácie...potrebujem trochu poradiť, keďže sa akosi neviem rozhodnúť...vďaka...

Prečo práve montované schody? Prečo nie klasické betónové???

Poslať Napísal: 09 Aug 2019, 11:17 

ahojte, mna to tiez zaujima preco montovane, staviame dom a musime sa tiez rozhodnut ake budu schody, tak by som chcela od skusenejsich pocut nejake vyhody ci nevyhody :)

Poslať Napísal: 09 Aug 2019, 13:06 

luščo88miko...lebo to budú len tri schody a kvôli trom schodom sa mi nechce vybavovať miešačku a chlapov, ktorý by mi s tým pomohli...a kamarátov známi má tieto montované a keď mi o nich ten kamoš hovoril, tak som si povedal, že by to mohlo byť fajn aj u nás...je aj jednoduchá montáž, čo mi aspoň on hovoril..vy máte betónové?..

Poslať Napísal: 12 Aug 2019, 08:55 

@Gazdííík - a ty potrebujes iba rady od ludi, ktori maju z tej firmy, ktoru si spomenul montovane schody? Alebo mozem ti poradit aj ja, hoci mam montovane schodisko od ineho vyrobcu??

Poslať Napísal: 12 Aug 2019, 12:57 

Janci píše:
@Gazdííík - a ty potrebujes iba rady od ludi, ktori maju z tej firmy, ktoru si spomenul montovane schody? Alebo mozem ti poradit aj ja, hoci mam montovane schodisko od ineho vyrobcu??

Janci podla mna mozes. Ked takto clovek potrebuje poradit tak je rad, ze mu niekto odpise. Mozno potrebuje nejake infosky ohladom technickej stranky schodov a nie firmy. Ved uvidis, co ti odpise. Snad bude konkretizovat, co chce vediet, lebo z tejto spravy moc nevieme ako pomoct...

Poslať Napísal: 12 Aug 2019, 14:15 

janci...ako budem rád, ak sa mi niekto ozve, kto má aj od nich, keďže u nich som si ich vyhliadol...no nenahnevám sa, keď mi aj ty poradíš...kľudne mi môžeš aj napísať, od koho ich máš, hm?...a ešte by som rád vedel, koľko schodov do domu máš a koľko cca ťa vyšli?...
flipik...už som konkretizoval...a potom budem pokračovať...nechcem ho hneď vyplašiť, keďže tých otázok mám viacej..

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 07:47 

Gazdíík píše:
luščo88miko...lebo to budú len tri schody a kvôli trom schodom sa mi nechce vybavovať miešačku a chlapov, ktorý by mi s tým pomohli...a kamarátov známi má tieto montované a keď mi o nich ten kamoš hovoril, tak som si povedal, že by to mohlo byť fajn aj u nás...je aj jednoduchá montáž, čo mi aspoň on hovoril..vy máte betónové?..

Aha, tak to mi už dáva zmysel. A keď sú montované, tak to len dielce kúpiš, poskladáš dokopy a máš hotové schody, áno? My nemáme ešte žiadne, keďže momentálne ešte len vnútro zariaďujeme a exteriérové schody budeme robiť ako posledné. Ešte som teda nerozmýšľal, či betónové alebo nejaké iné. Túto vec mám ešte stále otvorenú. No ak mi potom povieš, že sú super tie montované, tak možno aj na tie sa nechám nahovoriť :D Uvidím potom, keď to bude aktuálne.

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 09:02 

Gazdííík hej hej vsimol som si...

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 11:35 

ahojte prosím vás aj ja mám takú otázku majú tie schody, keď sú montované nejakú úpravu?

Stránka 1 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre