Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 7 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Kvalitné okná
 Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 12:53 

Dobrý deň. Tento rok plánujeme výmenu okien na byte a hľadám dáku serióznu firmu čo by mi urobila kvalitnejšie okná. Sme blízko Bratislavy a zatiaľ sa nám podarilo staviť sa v showroome u Vekry. Má niekto skúsenosť s oknami od nich. Majú dobrý výber ale ešte sa určite pokukáme dakde inde. Cenovo to kľudne može byť aj viac.

Predmet príspevku: Re: Kvalitné okná
 Poslať Napísal: 02 Feb 2019, 12:25 

Máme od nich plastové na byte. Dávali sme ich asi pred dvoma rokmi a zatiaľ sa s nimi nič nestalo. Čo sa týkalo spolupráce s firmou tak bola dobrá a cenovo to nebolo najhoršie. A aké okná zháňate?

Poslať Napísal: 25 Feb 2019, 13:18 

Tak hlavne sa neoklamte ako my pred pár rokmi, keď sme dávali okná. Vyšlo najavo že firma čo máme ich dávala vyrobiť dakde v Poľsku či kde a tak sme aj dopadli. Budeme ich musieť čoskoro meniť. Určite si zistite čo je to za firma a tak. Najlepšie by bolo keby to boli okná vyrobené na SK alebo v CR

Poslať Napísal: 27 Feb 2019, 08:53 

Myslím že u Vekry by si sa nemal sklamať.  Už ich máme pár rokov a okná fungujú skvelo. Dokonca keď som si nevedel poradiť s prestavovaným na zimný režim tak som ich kontaktoval a ochotne poradili. Hoci to bolo jednoduché ale pre mňa hlavolam – no nie som moc technický typ, čo už. Ešte že sú na také veci odborníci. A chcete iba plast či aj iný material zvažujete?

Poslať Napísal: 22 Máj 2019, 08:03 

Peppo píše:
Myslím že u Vekry by si sa nemal sklamať.  Už ich máme pár rokov a okná fungujú skvelo. Dokonca keď som si nevedel poradiť s prestavovaným na zimný režim tak som ich kontaktoval a ochotne poradili. Hoci to bolo jednoduché ale pre mňa hlavolam – no nie som moc technický typ, čo už. Ešte že sú na také veci odborníci. A chcete iba plast či aj iný material zvažujete?

Určite len plastové, najprv sme mysleli že by sme išli aj do inej farby ale nakoniec sme ostali pri klasickom bielom plaste - už sme ich aj kontaktovali a spravili nám objednávku, chceme to mať nejak cez to leto hotové. Aj po tej cenovej stránke to vychádza dobre tak už nechcem ani vymýšľať. 

Poslať Napísal: 15 Jún 2019, 04:13 

Ahojte, my sme okná na náš rodinný dom v Chorvátskom Grobe objednávali cez https://www.ekoprofil.sk/. Kvalitný servis a cenu nám voči sezónnej zľave ešte o niečo znížil.

Poslať Napísal: 27 Jún 2019, 07:16 

Majdoš píše:
Peppo píše:

Určite len plastové, najprv sme mysleli že by sme išli aj do inej farby ale nakoniec sme ostali pri klasickom bielom plaste - už sme ich aj kontaktovali a spravili nám objednávku, chceme to mať nejak cez to leto hotové. Aj po tej cenovej stránke to vychádza dobre tak už nechcem ani vymýšľať. 

Tak plastom sa nič nepokazí. Máme ich aj my a super. Určite ak ste v paneláku tak asi všetci majú biele. Asi by som nechcel vynikať inou farbou. Ale je super že sa dá ten dekor vybrať, keby som mal dom asi by som do toho išiel za tú cenu :)

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 7 ] 

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre