Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 5 [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: JACUZZI
 Poslať Napísal: 22 Mar 2016, 16:33 

máte skúsenosti s takou väčšou virivou vanou, jakuzou? chceli by sme ju dať do pivnice.co na to hovorite?

Predmet príspevku: Re: JACUZZI
 Poslať Napísal: 22 Mar 2016, 16:35 

virivku si viem predstavit skor na zahrade, v zime musi dobre padnut :)v pivnici si to neviem predstavit :D

Poslať Napísal: 25 Sep 2016, 17:31 

STACI SA POZRIET NA STRANKU http://WWW.WELLIS.SK ALEBO http://WWW.WELLIS.HU TAM SU LEPSIE CENY

Poslať Napísal: 03 Okt 2018, 13:37 

prosím vás, chcela by som obnoviť túto tému a poradiť sa s vami trošku. máte niekto doma svoju súkromnú saunu? akú ste kupovali? ja som pozerala tie také nafukovacie, tuším v obi to majú alebo v mountfielde, nie som si teraz istá a tie ceny neboli také strašné ale neviem kde sa vlastne môže umiestniť, môže to byť aj vonku? ďakujem za rady

Poslať Napísal: 05 Okt 2018, 13:11 

nafukovacia sauna? to si sa snad pomylila nie? myslela si virivku? ak ano tak tie nafukovacie vraj moc nevydrzia. a zalezi aj od toho na akom mieste chces tu virivku mat. ak sa ale chces riadit jedine cenou tak potom asi lacnejsie od tych nafukovaich nenajdes

Poslať Napísal: 10 Okt 2018, 10:42 

My sme ich tam boli pozerat nedavno, este tak koncom jari, tiez nas to zaujalo, ze za par supov ale ked sme tam prisli a zacali sa bavit s tym predavacom tak vravel, ze ak ju chceme pouzivat pravidelne tak to nie je uplne dobra investicia. Lebo vydrzi tak jednu sezonu mozno a treba si davat velky pozor na to kde sa postavi aby tam bola uplne fakt do poslednej spinky rovna podlaha

Poslať Napísal: 18 Okt 2018, 12:37 

áno prepáčte, pomýlila som sa :lol: lebo mi tu akurát kamarátka vyprávala niečo o saune tak sa mi to celé doplietlo :lol: takže vírivka hej. to ste ma ale moc nepotešili. akože tie ceny vôbec nie sú také zlé ale keby mám kupovať novú každý rok tak ďakujem pekne

Poslať Napísal: 26 Okt 2018, 14:18 

Neznamena to, ze si ju nemozes kupit alebo co ale mozes ma ovela kvalitnejsie jacuzzi a vela krat ani nie za ovela vyssiu cenu. Len treba proste hladat, porovnavat si ceny, nekupit hned prvu co zbadas hned ako si to zmyslite vies. Proste si to premysliet a mozno pockat aj na nejake mimosezonne vypredaje a tak

Poslať Napísal: 01 Nov 2018, 22:36 

hej sherlock ma pravdu, netreba hned kupovat prvu co zbadate alebo prvu co je v akcii niekde v obi alebo tak. osobne ked som to riesil tak som si robil aj nejaky prieskum na internete, aj ceny som samozrejme pozeral ale aj kvalitu tej virivky a zistoval som ake mame moznosti. nakoniec som teda kupoval virivku cez kralovstvo pozitkov, oni maju napriklad aj tie sauny az by to chcela kamoska riesit :lol: :lol: a tu mame uz nejaku dobu a myslim, ze som dobre vybral :) skus teda mozno pozriet tam. to by ste mali ale super rodinny darcek na vianoce napriklad :lol: :lol:

Poslať Napísal: 05 Nov 2018, 10:18 

neviem či by to bol rodinný darček úplne, skôr taký partnerský by som povedala :lol: :lol: ale nie je to zlý nápad fakt :) a tam to ako funguje? to je ako e-shop tá stránka? to neviem či by som kúpila vírivku bez toho aby som ju pred tým videla

Stránka 1 z 5 [ Príspevkov: 41 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre