Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 11 [ Príspevkov: 109 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Aké schody do domu?
 Poslať Napísal: 01 Apr 2016, 21:00 

Zdravím. Musíme sa rozhodnúť, aké schody si dáme do domu. Uvažujeme nad celodrevenou konštrukciou alebo konštrukciu kovu a drevené schodnice. Aké máte skúsenosti s celodrevenými schodami? Nevŕzgajú časom? Vaše postrehy?

Predmet príspevku: Re: Aké schody do domu?
 Poslať Napísal: 01 Apr 2016, 21:01 

Ak kúpiš kvalitné drevené schody, tak určite nebudú vrzgať a jasné, že sú krajšie, ako kovové. Len tá cena. :/

Poslať Napísal: 01 Apr 2016, 21:06 

toto zaujima aj mna, ale ja som viac nakloneny drevenym schodom s kovovou konstrukciou

Poslať Napísal: 16 Jún 2016, 08:37 

Neriesili ste niekto schody na povalu? respektive do podkrovia? rozmyslame ako to vymysliet, ci tam dat schody, ktore tam budu stale (aj ked po pravde mam pocit, ze by nam zavadzali, kedze by sme ich museli neustale podliezat) alebo to vyriesit nejako inak. Nemate nejake tipy co s tym?

Poslať Napísal: 20 Jún 2016, 10:31 

otazka je kde mate umiestneny vchod do podkrovia.. niekde blizko inych miestnosti, ked vam to bude zavadzat?

Poslať Napísal: 21 Jún 2016, 11:37 

Mňa by skôr zaujímalo ako vchod na povalu často využívate. Či by nestačilo, keby ste si vždy keď budete chcieť ísť na povalu tam dali len rebrík. To by bolo asi najlacnejšie riešenie, nie?

Poslať Napísal: 21 Jún 2016, 16:42 

Rebrík? Ja osobne keby som riešil vchod na povalu rebríkom tak by ma moja žena pohnala kade ľahšie. Ak by vám mali schody tam zavadzať tak určite by som ich neriešil na trvalo. Bolo by to veľmi nepraktické v praxi a jediní kto by na to doplatil by si bol ty s tvojou rodinou, nikto iný ;)

Poslať Napísal: 22 Jún 2016, 17:15 

Jakub - ano na poschodi na chodbe. A ako som to pozeral tak asi ked by som chcel prejst do druhej izby alebo do obyvacky tak by som ich musel podliezt. Na co by sme si samozrejme zvyknut vedeli ak by sme museli, ale neviem si predstavit ako by to vyzeralo.
Klaudisa - tak ja som si povalu urobil ako taku viac menej posilnovnu. Nechodim tam denne ale priblizne trikrat do tyzdna ano. A doteraz som si zakazdym daval rebrik a naozaj uz nie. Nebavi ma to furt ho nosit hore-dolu.

Poslať Napísal: 23 Jún 2016, 11:51 

tak ja si to viem uz teraz predstavit ako by to vyzeralo ale neviem ako by sa tvarila navsteva ak by si ju na poschodie vzal ukazat dom a boli by takto schody urobene. Schody podliezat je podla mna v tvojom pripade zbytocnost. Ved ty ich tam nepotrebujes mat stale, len by ti to miesto uberalo.

Poslať Napísal: 26 Jún 2016, 15:59 

tak a co to mam riesit potom nejakymi sklapacimi schodami alebo ako? nenapada mi ziadna ina moznost a varianta ako by sa to dalo a aby to bolo esteticke :?

Stránka 1 z 11 [ Príspevkov: 109 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre