Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Podlahove kurenie
 Poslať Napísal: 12 Mar 2016, 18:34 

Ahojte chcem si dat podlahove kurenie, rozmyslame medzi 2 variantami Rehau a Thermopol , co by sme mi vy odporucili ?

Predmet príspevku: Re: Podlahove kurenie
 Poslať Napísal: 12 Mar 2016, 18:36 

Osobne co som sa docital ta Thermopol by som moc neriskoval, pretoze robia rozvody k rozdelovacom z PPR - nema kyslikovu barieri a potom sa vsetci cuduju ze sa zanasaju kon. kotle. Mas dalsich X moznosti znaciek medzi ktorymi si mozes vybrat.

Poslať Napísal: 25 Mar 2016, 01:26 

Ja by som si nikdy podlahove kurenie nedal pretoze sposobuje vysusanie nabytku.Keby ma manzelka dokopala do podlahoveho kurenia tak ok ale urcite nie celoplosne pretoze to vysusuje nabytok. Nabytok sa navrhuje uz pred osadenim kurenia

Poslať Napísal: 02 Aug 2016, 14:47 

Ahojte! Staviame dom a akurát začíname rozmýšľať nad tým, aký typ kúrenia zvoliť. Máme celkom veľký dom a potrebujem dobré kúrenie pretože ja s mojou dcérou máme radi teplo a potrebujem aby daný typ kúrenia vedel vykúriť celý dom. Čo by ste mi poradili?

Poslať Napísal: 03 Aug 2016, 16:56 

Petronela cawko, rad by som ti ohladom tohto poradil. Kedze sme si tym presli pred pol rokom aj my:-)Kolko m2 ma vas dom, ked pises ze je velky?

Poslať Napísal: 08 Aug 2016, 17:02 

Som rada že mi poradíš:-) Tak náš dom, ktorý momentálne staviame bude mať 190m2 úžitkovej plochy. Premýšľali sme že do kúpeľne by sme chceli dať minimálne jeden radiátor a inak do celého domu nevieme či radiátori alebo podlahové kúrenie. Čo by si poradil?

Poslať Napísal: 09 Aug 2016, 13:45 

Petronela a nie je to zbytocne davat aj radiatori aj podlahove kurenie? A podlahu budete mat aku? Vies, ak chces davat podlahove kurenie musis mat aj taku podlahu pod ktoru to moze ist

Poslať Napísal: 10 Aug 2016, 19:51 

Tak ten radiator do kupelne vobec nie je zly napad, pretoze v kupelni je dost vlhko, kedze sa tam sprchujete, umyvate, takze to by som ti odsuhlasil. Potom do celeho domu by som ale asi radsej dal podlahove kurenie ako radiatory. Radiatory uz nie su moderne!

Poslať Napísal: 11 Aug 2016, 18:57 

Konečne som našiel tému týkajúcu sa podlahového kúrenia! Mám zopár otázok na ktoré neviem odpoveď, a bol by som rád keby sa našiel niekto kto mi poradí. Prvá asi najdôležitejšia otázka je, že či podlahové kúrenie môže ísť aj pod drevené parkety? Hm?

Poslať Napísal: 12 Aug 2016, 11:48 

Pali preto som napísala aby mi ľudia poradili či sa to oplatí alebo je to zbytočné dávať aj radiátori aj podlahové kúrenie. Podľa teba sa to neoplatí? Stačilo by napríklad podlahové kúrenie? Podlahu by som chcela drevené parkety.

Stránka 1 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre