Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 02 Máj 2016, 21:52 

Zdravé, vlastníme starší dom a plánujeme robiť strechu. Chceme dať plechy, lebo je to lacnejší variant.
Budeme musieť vymeniť tak 2-3 trámy. Urobila som CP a vychádza to komplet s fóliou, latovaním...na 11K EUR. Rozloha je 239 m2, Jedna strecha je áčková a druhá je iba z jednej strany po vrch. Zdá sa mi tá cena dosť prehnaná..... Otázka: nepoznáte nejakú dobrú strechársku firmu? Ďakujem.

Predmet príspevku: Re: Nová strecha na starom dome
 Poslať Napísal: 02 Máj 2016, 21:52 

A lokalita?

Poslať Napísal: 16 Okt 2016, 07:29 

Senec a okolie.

Poslať Napísal: 17 Aug 2018, 13:56 

Čaute, keďže som tu našiel iba túto tému a nechcem zakladať novú, tak snáď nebude vadiť, keď sa tu popýtam aj ja na zopár otázok...Situácia je taká, že sme kúpili starý dom, ktorý je potrebné na totálku prerobiť...Nevyhneme sa ani streche, keďže tá je v dezolátnom stave...Je tam škridlová strecha a rozmýšľame, že by sme tam takú aj zachovali...Čo myslíte, bude to fajn??...Máte niekto s takouto prerábkou skúsenosti??...

Poslať Napísal: 20 Aug 2018, 14:36 

Feri_Modži a prečo by to nemalo byť fajn? Veď to budeš mať jednoduchú rekonštrukciu pokiaľ na tom dome je v pohode krov. Pokiaľ by si aj ten musel meniť, tak s tým už budeš mať viacej roboty ale pri starom dome si s tým mal počítať už vopred!

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 15:05 

Feri_Modži píše:
Čaute, keďže som tu našiel iba túto tému a nechcem zakladať novú, tak snáď nebude vadiť, keď sa tu popýtam aj ja na zopár otázok...Situácia je taká, že sme kúpili starý dom, ktorý je potrebné na totálku prerobiť...Nevyhneme sa ani streche, keďže tá je v dezolátnom stave...Je tam škridlová strecha a rozmýšľame, že by sme tam takú aj zachovali...Čo myslíte, bude to fajn??...Máte niekto s takouto prerábkou skúsenosti??...

bude to uplne dobre...,lepsiu strestnu krytinu si ani zvolit nemohol...,nespekuloval by som nad inou a dal by som tam skridlu, ked tam aj doteraz bola...,

Poslať Napísal: 22 Aug 2018, 10:28 

Patrick...No to ešte neviem, či je krov v pohode, keďže ešte tú starú škridlu sme nedávali dolu a vôbec nevieme, ako to tam pod ňou vyzerá...
Aron...Ďakujem za odpoveď, potešil si ma..Tiež si takto prerábal dom?..Máš skúsenosti??..Ak áno, tak robil si si to sám alebo si si zavolal odborníkov, ktorý ti vymenili škridlu a všetko spravili??..

Poslať Napísal: 24 Aug 2018, 13:20 

Feri_Modži a kedy ju plánujete dávať dole??

Poslať Napísal: 27 Aug 2018, 15:14 

Patrick...Vieš čo, naplánoval som brigádu na stredu, keďže je aj sviatok a aj bratia aj kamaráti sa mi prisľúbili, že budú môcť...Tak snáď nám to počasie neprekazí a dáme ju dole aby sme videli, čo sa pod ňou ukrýva...Dám ti potom vedieť čo sme zistili, okey?

Poslať Napísal: 30 Aug 2018, 12:52 

Feri_Modži presne takúto situáciu sme mali aj my. Kúpili sme starý dom, kde bola škridlová strecha. Následne sme tú starú strechu dali preč, odborník nám ohodnotil, že krov je v poriadku a tým pádom sme kúpili len novú škridlu a nahodili sme ju tam. Ako pozerám, tak včera ste mali brigádu. Ako vám dopadla? Čo krov - je v poriadku alebo budeš musieť meniť aj ten??

Stránka 1 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre