Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 30 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Realitka Maxim Real skusenosti
 Poslať Napísal: 04 Nov 2015, 11:52 

Dobry den, chcel by som sa spytat ake mate skusenosti s realitnou kancelariou Maxim Real. Chcel by som cez nich predat byt a zaroven kupit novy dom, len neviem ci mam do toho ist, ci su spolahlivi a ci sa nemoze stat, ze by ma oklamali alebo nieco podobne. Dakujem za kazdu Vašu skusenost.

Poslať Napísal: 05 Nov 2015, 14:19 

Ja nemam konkretne skusenost s touto realitkou, ale ak Vam mozem poradit, tak urcite do predaja nechod na vlastnu past. Neoplati sa to.. My sme predavali dom a prisli sme o velke peniaze. Je mnoho podvodnikov, ktori su schopni naozaj vsetkeho a pokial to budete riesit cez realitnu kancelariu tak bduete mat istotu ze vas nikto neoklame a papiere budu vsetko v poriadku :)

Poslať Napísal: 08 Nov 2015, 14:51 

My sme minulý rok cez túto realitnú kanceláriu predávali byt v Bratislave a bolo to super. Žiadne starosti, všetko vybavili za nás. Nemuseli sme zháňať záujemcov, chodiť s nimi na obhliadky, no proste bez problémov. Vybavili všetky potrebné papiere, dávali môjmu mužovi pravidelné informácie ako to s predajom vyzerá, čiže my máme s nimi dobrú skúsenosť

Poslať Napísal: 09 Nov 2015, 12:08 

osobne si myslim ze je to jedna z tych naozaj ferovych realitiek, ja som cez nich zhanal byt pre dceru na prenajom a nevedel som si sam s tym rady. Proste nemam tolko skusenosti a ani znamosti aby som to riesil sam tak som hladal realitku ktora bude mat naozaj uz coto za sebou a hlavne nebude brat extremne provizie ako niektore mnohe ine realitky v BA a nakoniec som sa dostal az k Maxim real kde mi ponukli naozaj dobru ponuku, krasny byt a za slusne peniaze :) a dcera v nom byva uz rok a o inom byte nechce zatial ani pocut :)

Poslať Napísal: 11 Nov 2015, 17:26 

ked to budete riesit cez realitnu kancelaciu, tak je urcite ovela mensia pravdepodobnost ze by vas oklamali ako keby ste to riesili sam, cez znamych a podobne. V realitkach su ludia, ktori uz vedia odhadnut pomaly aj to ci zaujemca o nehnutelnost ju naozaj chce kupit alebo ci je to len nejaky spekulant. Ja som sice cez realitku riesil predaj len raz aj to chaty, ale predali ju za nejaky mesiac, co bolo pre mna naozaj super.. takze ak vam mozem poradit, tak na vlastne triko do toho urcite nechodte

Poslať Napísal: 14 Nov 2015, 19:30 

a nemaju v Maxim real problem s tym, ze by som chcel dom brat na hypoteku? sice z bytu nejake peniaze kvapnu, ale myslim ze na pokrytie kupy domu to urcite nebude.. viem, ze niektore realitky kedysi mali problem a boli radsej ked sa za hotove kupovalo..

Poslať Napísal: 15 Nov 2015, 13:40 

ale prosím Vás vôbec nie, ešte aj papiere čo sa týka hypotéky vybavia všetky za Vás.. jasné boli časy kedy s tým mala väčšina realitných kancelárií problém, ale dnes už nie.. teda neviem ako v iných ale v Maxim real s tým nemajú najmenší problém.

Poslať Napísal: 16 Nov 2015, 17:27 

ja som cez nich predaval rodicovsky dom pri BA, najprv sme sa tam chceli s manzelkou prestahovat, ze si to tam prerobime pekne podla predstav, ale bolo nam luto opustit nas dom do ktoreho sme sa len nedavno na vychode nastahovali, tak sme sa dohodli, ze ho predame.. Chceli sme ho cez manzelkinho znameho ale z toho sa vyklul obycajny prizivnik ktory chcel proviziu z predaja aku by sme dali aj realitke, tak sme si nakoniec nasli Maxim real a zverili im do ruk aj dom aj vsetky veci okolo neho a do mesiaca bol predany, z coho sme mali nesmiernu radost, pretoze myslim ze tak skoro by sme ho nepredali ani my samy :)

Poslať Napísal: 17 Nov 2015, 13:54 

cize nebudem mat ziadne starosti? ja som teraz nedavno niekde videl, ze niekoho oklamali co sa tykalo predaja domu, tak som sa bal aby sa mi nestalo nieco podobne, ze budem chciet kupit dom, zaplatim ho, budeme v nom byvat a za par rokov pride nieko a povie mi, ze ten co nam ho predaval nemal vobec pravo na to.. Tohto sa chcem urcite vyvarovat preto som myslel, ze by bolo vhodne sa obratit na realitnu kancelariu.

Poslať Napísal: 19 Nov 2015, 10:25 

Ja Ti môžem povedať zo svojej vlastnej skúsenosti, že vôbec už nad inou realitnou kanceláriou ani premýšľať nemusíš. My sme pri prenajímaní bytu prešli asi 5 realitiek kým sme konečne našli nejakú s ktorou sa dalo naozaj spolupracovať a kde sa s tými ľuďmi dalo dobre komunikovať a neskladali Vám neustále telefón keď ste sa opovážili zavolať ako to s prenájmom vyzerá. Ja Ti môžem povedať len toľko, že ak budem ešte niekedy potrebovať realitnú kanceláriu, tak sa opäť obrátim na Maxim real..

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 30 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre