Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 1 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Dobra realitna kancelaria
 Poslať Napísal: 25 Mar 2016, 00:36 

Ahojte ako pozeram tak je vas tu viacero co mate negativne skusenosti s realitkami, teraz by som sa vas opytala opacne je tu taka realitka s ktorou mate fakt dobre skusenosti ? Osobne som pracovne vytazena preto by som potrebovala realitku ktora by aj robila obliatky a vsetky zmluvy a nalezitosti vybavila Dakujem.

Predmet príspevku: Re: Dobra realitna kancelaria
 Poslať Napísal: 07 Jún 2016, 10:59 

Ahoj, mám podobný problém ako ty. S priateľom momentálne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave. Zatiaľ sme ešte neboli na žiadnej obhliadke pretože sme nato nemali čas ale teraz sa už do toho chceme pustiť naplno. Bola by som rada keby ste aj nám poradili nejakú spoľahlivú realitnú kanceláriu s ktorou máte dobré skúsenosti

Poslať Napísal: 08 Jún 2016, 14:24 

Žani a v ktorej casti Bratislavy hladate byt?

Poslať Napísal: 09 Jún 2016, 11:54 

Zeny, my sme kupovali minuly rok byt v Nitre. Nehovorim o tom, ze sme ho hladali asi polroka ale napokon to vsetko dobre dopadlo. Nas bytik sa mi velmi paci a oplatilo sa pockat. Pobehali sme viacero bytov pokial sme vybrali ten nas. Na obhliadky sme chodili skoro kazdy tyzden. Vela trpezlivosti pri vybere Vam prajem, lebo viem ze ju budete potrebovat. A hlavne spravny vyber realitnej kancelarii. V dnesnej dobe to je tazko lebo kazdy chce len zarobit ale ked natrafite na dobru realitnu kancelariu tak mate vopred vyhrate:-)

Poslať Napísal: 10 Jún 2016, 08:05 

Tak najideálnejšie by bolo keby sa nám podaril nájsť byt v Ružinove, pretože by sme to mali najbližšie k robote. Ale sme zatiaľ otvorený všetkým možnostiam. Uvidíme aké budú ponuky a podľa toho sa rozhodneme. Teraz by som potrebovala radu ohľadom nejakej kancelária ktorá by nám vedela poradiť pri výbere bytu a ktorá by nám zaobstarala aj obhliatky bytov, vieš poradiť?

Poslať Napísal: 13 Jún 2016, 13:38 

A nechceli by ste to vyskusat riesit bez realitnej kancelarii? Ci to je v Bratislave nemozne?

Poslať Napísal: 15 Jún 2016, 13:39 

Siska ahoj, a ty ideš predávať byt? Keď chceš aby obhliatky za teba robila realitná kancelária?

Poslať Napísal: 15 Jún 2016, 14:54 

SPOKOJNÝ som bol s MGR. BEDNÁROM, z Realitky FIORA, mal čas, bol zároveň neuveriteľné promptný a všetko vyriešil rýchlo, hovoril dosť o pozitívach, ale zároveň uviedol aj negatíva, napr. že dom nie je ešte zateplený, že je to len natreté, že sú problémy s parkovaním, mám z neho dojem, že nie je odkázaný tlačiť do obchodu, nechá úplne na Vás , či chcete alebo nie. Vidno, že ide o inteligentného a vzdelaného človeka.

Poslať Napísal: 16 Jún 2016, 16:06 

Lujzi asi by sme nepochodili bez realitnej kancelárií, v Bratislave je to dosť ťažké zohnať byt aby si obišla realitku. Ale tak mne to nerobí problém pretože nám aspoň poradia teda ak nájdeme nejakú spoľahlivú, ktorá nebude chcieť len zarobiť ale bude chcieť aj poradiť

Poslať Napísal: 20 Jún 2016, 13:24 

Ahoj Peťa, áno dobre si to pochopila idem predávať byt ale ešte som ho do žiadnej realitky nedávala. Rozhodovali sme sa že či ho predať alebo si ho nechať ale keďže potrebujeme peniaze na dostavanie nového domčeku tak ho musíme predať

Stránka 1 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Ďalší

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre