Hľadať    FAQ

Obsah fóra » topreality.sk

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: DS-Building
 Poslať Napísal: 20 Okt 2016, 07:03 

Ponukane nehnutelnosti od DS-Building s.r.o. nie su pravdive v ich inzeratoch. Ak vam uvadzaju nehnutelnost s nadstandartnou vybavou, v preklade to znamena ze za kupelku, dlazby parkety si doplacate este plus na cenu uvadzanu v inzerate, a ked vam uvedu v inzerate ze je tam v standarte klima, elektricka brana, alarm, kuchynska linka tak nadstandart tam znamena ze za vsetko si zaplatite este plus na cenu uvedenu v inzerate.
Dajte si pozor na tuto firmu.

Predmet príspevku: Re: DS-Building
 Poslať Napísal: 26 Okt 2016, 12:47 

Tak sme o kus pokrocili, dnes namontovali elektricku branu a z casti spravili drobne nedokoncene veci ako nadorobene dvere po osadeni. Tak uvidime ci sa aj dopracuju do konca co je v zmluve...

Poslať Napísal: 12 Dec 2016, 10:38 

Takze sme sa pohli len ako slimacik, alebo v lete na saniach. V sobotu nam dokoncili prah vo WC kde este ani len listu nedali, privod na pracku aky ventil neskakal, listu pri vchodovych dverach a diery v kupelke po zle zrobenej sparovacke. Zoznam sa skratil, ele stale tam chybju dvierka do kumbalu + listy v kumbale, alarm ani znak po niecom, klima detto a slub konatela p. Szeibecedera ze tam bude vsetko zrejme v nedohladne. TAK URCITE NEODPORUCAM SPOLUPRACOVAT S TOUTO FIRMOU. Peniaze uz davno na ucte, zrejme uz aj minute, preberaci protokol som este ja ako kupujuca nepodpisala a este ze existuju tieto super telefony s roznimy aplikaciami.

Poslať Napísal: 05 Jan 2017, 19:42 

Keď sa im konečne podarilo zaizolovat zatekajucu terasu kde uz z dnuka začala plasniet stena, samozrejme ked vyschne o mesiac ju opravime tak som zvedavá ci ešte vôbec vedia co spravili a že si to majú dokončiť o MESIAC aby sa pleseň nesirila" tak načo by robili niečo poriadne keď sa to dá aj oflaknut tak jeden roh nezatesnia.
Taktiež keď sa konečne naučili gramatiku a odpisovať to čo je už v katastri o aký pozemok sa jedná príklad: keď je raz byt v katastri, záhrada je záhrada a nie napísať že byt je záhrada a pod. Somariny a na upozornenie kupujúcich len mrdnut plecom ze je to dobre. To je už vrchol a nehovoriac o ochote si to napraviť, aby som si ja za ich upozornene chyby pred podpisom vyberala ďalšiu dovolenku si myslia že su vsetci sprosty a ony najmudrejsi aby som ja riesila ich posrate veci...to sme kde.... a keď sme sa konečne dopracovali k dodatku s nápravou chýb tak už konečne aj kataster prešiel. Dúfam že keď si opravia ešte tu stenu tak to bude posledné, dúfam že už sa nič nevyskitne.Na svoju stránku by som im navrhla dať si motto kúpte si od nás nehnuteľnosť a posiereme vám všetko čo môžeme. A kupujúci si to správy sam. Normálne mi to už pripadá ako by som si byt kupovala sama od seba a len ho niekomu vyplatila. Takže im želám aby sa im aj tak darilo ako pracujú. Celkové hodnotenie či odporucanie ostatným ČESTNÝM OBČANOM ktorí majú záujem o ich nehnuteľnosť po mojich skúsenostiach NEODPORÚČAM. V dnesnej dobe je vala staviteľov a radšej si treba nájsť takého ktorý sa nebojí na facebook profile mať aj príspevky kupujúcich. To hovorí samé o sebe keď nechcu ani odozvu od kupujúcich. Ale zase cesta sa dá nájsť. Ja som si ju našla tu na prispevkoch stránky top reality, ďakujem.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 05 Jan 2017, 19:42

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » topreality.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre