Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 18 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 06 Mar 2019, 10:07 

CAUTE. MOJEJ DRAHEJ MANZELKE SA VELMI PACIA BEZFALCOVE DVERE. POZERAL SOM ROZNE OBRAZKY NA INTERNETE A NEMOZEM POVEDAT, ZE BY SA MI NEPACILI. DOBRE VYZERAJU A HLAVNE TAK MODERNO POSOBIA. LENZE BY SOM CHCEL VEDIET, AKY JE CENOVY ROZDIEL MEDZI KLASICKYMI A TYMITO. VIETE PORADIT? MATE ICH NIEKTO DOMA?

Poslať Napísal: 07 Mar 2019, 08:09 

Hellou Ferchi.. 8-) Môžeš počítať s tým, že jednoznačne budú tieto bezfalcové drahšie!.. Neviem koľko cenovo budú vychádzať ale je to novinka a je jasné, že si za to budete musieť aj priplatiť.. No tiež som toho názoru, že vyzerajú skvelo!..

Poslať Napísal: 11 Mar 2019, 10:59 

my mame presne od nich dvere, bezfalcove.

tak sa pytaj otazky, budem ti vediet odpovedat snad na vsetko, co sa tohto tyka.

Poslať Napísal: 20 Mar 2019, 16:26 

@Fer_chi - Cenový rozdiel medzi nimi je, keďže bezfalcové dvere sú NOVINKA. Ale aký, to najlepšie zistíš, keď si dáš spraviť cenovú ponuku. Teraz táto firma bola aj na výstave v Agrokomplexe a vystavovali tam aj tieto dvere. Asi si nebol, čo? Tam by si sa všetko podstatné o nich dozvedel!

Poslať Napísal: 26 Mar 2019, 11:59 

SEBASTIAN: NEUVERIS, ALE S TYM AJ POCITAM! LEN SOM CHCEL VEDIET KONKRETNE KOLKO MOZEM POCITAT, ZE TAKE STOJA? VIES NAPISAT PRIBLIZNU CENU?

TIMEA: SUPER, TAKEHOTO CLOVEKA SOM TU POTREBOVAL! CHCEL BY SOM VEDIET, KOLKO TA BEZFALCOVE DVERE U NICH VYSLI? A POTOM SA BUDEM PYTAT DALSIE OTAZKY.

HNEDOVLASKA: BOHUZIAL SOM NA TU VYSTAVU NESTIHOL IST ALE CHCEL SOM SA TAM ZASTAVIT, LEN NEBOLO CASU. CENOVE PONUKY SI ISTO CHCEM DAT SPRAVIT. NO KEBY MI TU NIEKTO VEDEL POVEDAT, TAK BY SOM UZ BOL ASPON TROCHU NA TIE CIFRY PRIPRAVENI

Poslať Napísal: 29 Mar 2019, 12:42 

@Fer_chi - To je škoda, že si tam nemohol ísť, lebo tam bolo super. No ešte jednu vec môžeš spraviť a to takú, že zájdeš priamo do ich showroomu v Bratislave a tam sa povypytuješ na ceny a ostatné informácie.

Poslať Napísal: 04 Apr 2019, 18:48 

Nazdar ludia! Neviem, ci niekto z vas bol na vystave v Agrokomplexe, no my sme boli a tam vystavovali aj bezfalcove dvere o ktorych je tu rec. Kedze som si ich odfotil, tak vam pridavam fotku. Podla mna su brutalne taketo dvere, super vyzeraju.
Obrázok

Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 10:36 

Rudo ;) My sme tam boli a presne tieto sme tam obdivovali ;) :) Sú prekrásne! ;)

Poslať Napísal: 30 Apr 2019, 11:45 

Macuška píše:
Rudo ;) My sme tam boli a presne tieto sme tam obdivovali ;) :) Sú prekrásne! ;)

Ahoj;) A ja ich obdivujem každý deň doma, keďže ich máme a priamo aj od tejto firmy. Preto som musela napísať:) Perfektne vyniknú v modernom interiéri;)

Poslať Napísal: 02 Máj 2019, 10:14 

Macuska! Boli ste aj vy, tak to je super! Perfektna vystava, ze? Mne sa velmi pacilo. Kopu noviniek tam firmy predstavovali. Este keby na to mame aj peniaze, by bolo lepsie, no aspon sme popozerali a vieme o novinkach. Vy ste boli aj kvoli niecomu konkretnemu, ci len tak ste sa boli popozerat?

HenaNemethova! To verim, ze musia vyzerat dobre. Vsak posli fotku z interieru ak nejaku mas, aby sme videli, ako to u vas vyzera.

Stránka 1 z 2 [ Príspevkov: 18 ] Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre