Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 28 [ Príspevkov: 276 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: vstavané skrine - typy skríň
 Poslať Napísal: 10 Mar 2016, 19:01 

Vedel by mi niekto poradiť ohľadom vstavaných skríň? Čomu je dobré sa vyvyarovať, poprípade úplne vyhnúť ? Ktorý typ je najlepší?

Poslať Napísal: 10 Mar 2016, 19:03 

typov vstavanych skrin je strasne vela. zaklane mas komandor,senator,indeco. vstavanu skrinu ti dnes urobi hocjaky stolar, kedze kovania a prislusenstvo je bezne k dostaniu

Poslať Napísal: 25 Mar 2016, 03:25 

Mám už 4 roky Komandor a som plne spokojná, boli síce dosť drahé ale je to dobrá investícia. Nerieš to cez stolára ale cez firmu, často ti vedia zľaviť z ceny, ja som napríklad skresala z 150 na 120. A hlavne vynechaj hliníkové rámy, radšej si daj železné, keďže hliníkove sa ľahko ohnú.

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 12:43 

Ahojte, v byte ktorý som pred mesiacom kupovala som musela všetko na komplet prerábať. To mi vôbec nevadí ani sa Vám nesťažujem ale chcela by som sa Vás spýtať ako máte riešené skrine vo vašom byte? Chcela by som aby som mala čo najviac úložného priestoru. Ďakujem za všetky rady ;)

Poslať Napísal: 23 Aug 2016, 10:56 

My mame na chodbe, v spalni a v detskej izbe vstavane skrine velke s rolldorovymi dverami a so zrkadlami. My sme to tak chceli aby sme mali vela ulozneho miesta a aby to zaroven aj dobre vyzeralo. A mame to presne podla predstav:-)

Poslať Napísal: 23 Aug 2016, 11:45 

Ahoj Bachrikova:-) Pokiaľ chceš veľa úložného priestoru tak si navrhni čo najväčšie skrine, baraj aj na celú stenu a úplne do vrchu. My to tak máte riešené v spálni že na jednej stene mám iba stavané vysoké skrine, takže mám dostatok úložného priestoru. Už máš aj predstavu či chceš skrine zo zrkadlami, alebo fototapetu alebo len klasiku?

Poslať Napísal: 25 Aug 2016, 10:12 

@Vikyna veď nad takým niečím som aj premýšľala že tam bachnem úplne po vrch skrine a budem mať pokoj. Aspoň aj hore sa nebude usádzať prach. Asi nejakú kombináciu že jedny dvere zrkadlo a druhý len drevo alebo teda ten materiál z ktorého bude celá skriňa

Poslať Napísal: 05 Sep 2016, 14:19 

Chcela by som sa spýtať či je tu niekto kto si dával vyrábať skrine na mieru buď u Hilkoviča alebo v Samade. S kým máte lepšie skúsenosti? Plánujem prerábať byt a chcela by som mať všade vstavené skrine, tak si už pomaly začínam zisťovať z kade sa viacej oplatí. Ďakujem za rady:-)

Poslať Napísal: 06 Sep 2016, 12:56 

Bachrikova takže premýšľaš aj nad tým že si dáš spraviť na mieru skrine? Už si si dávala niekde robiť aj cenové ponuky?

Poslať Napísal: 07 Sep 2016, 10:58 

@Vikyna začínam nad tým premýšľať, keďže som sa rozhodla že chcem až po vrch skrine a také by som ani nezohnala rovno na predajni alebo že by som si ich objednala. Nie nedávala, musím to dnes pomerať a potom začať posielať návrhy aby mi spravili cenové ponuky. Ale ak mi vieš poradiť nejakú firmu, tak sa nenahnevám:-)

Stránka 1 z 28 [ Príspevkov: 276 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre