Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 4 [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: vysavac na psie chlpy
 Poslať Napísal: 10 Máj 2016, 17:45 

dobry den, ti co vlastnite psa to iste poznate, vsade chlpy, najma ak pes plzne. mam vysavac ale moc si chlpami od psa poradit nevie tak si chcem zaobstarat taky, ktory je ucini voci nim. prosim, ak mate skusenosti, poradte mi vysavac, aky by som si mal kupit, ktory pekne vysava psie chlpy. Na sume nezalezi, hlavne nech je fakt ze kvalitny. Taktiez nech je ten vysavac aj na kazdy typ povrchu. dakujem pekne.

Predmet príspevku: Re: vysavac na psie chlpy
 Poslať Napísal: 10 Máj 2016, 17:48 

Ahoj. Mal by si skôr zisťovať príčinu, nie dôsledok. Pretože, ak si správny psíčkar, mal by si zistiť, prečo psovi vypadáva srsť, napr. kvôli strave, a taktiež ho poriadne a pravidelne aj vyčesať. ;)

Poslať Napísal: 20 Jún 2016, 01:32 

ja mam vysavac UltraOne a ten vykon je vysoko nadpriemerny, pomoze ti aj s chlpami

Poslať Napísal: 01 Nov 2016, 19:32 

Skus vysavac dyson animal, pripadne roomba, na ten su vyborne ohlasy. K tomu dyson mas aj sadu na vysavanie auta, co mas ako dobry bonus ale nepocula som este na neho recenzie.

Poslať Napísal: 21 Feb 2017, 09:42 

"cavte"
tento problem riesime aj my..mame dvoch psov..mame sice rodinny dom, ale aj tak ich sem tam pustime do vnutra a potom mame vsade chlpy..doma mame uz starsi vysavac a tak sme sa bavili s manzelkou, ze by sme kupili novy..chceli by sme uz ale nejaky, ktory by si poradil aj s chlpami od psov..viete poradit nejaky?..mate s nejakym skusenosti?..
"vdaka"

Poslať Napísal: 27 Feb 2017, 16:51 

MoMo. ked kupis lepsi a hlavne vykonnejsi vysavac tak ten si poradi aj s chlpami, toho sa uz potom bat nemusis. alebo ked tak, kup nejaky taky urceny hlavne na chlpy a domacnost s nim uz nejako tiez povysavas. my sme minuly rok takyto kupovali a zatial si dovolim tvrdit ze vsetko zvlada. kazdy druhy den vysavame, lebo ved chlpy su furt a nemali sme s nim ziadny problem. vykonovo je silny a to je dolezite. pri kupe si davaj pozor hlavne na vykon

Poslať Napísal: 07 Mar 2017, 12:32 

"Drigix"
a nemohol by si mi pls napisat ze aky presne mate a kde ste ho kupovali?..tymto by si mi snad najviac pomohol..lebo nejake som aj pozeral na internete ale aj tak si neviem dat rady, ktory vybrat..

Poslať Napísal: 09 Mar 2017, 12:50 

MoMo. mohol by som, hodim ti sem asi priamo link na ten, ktory mame my. nasiel som ho na ich e-shope, aj ked teraz momentalne nie je skladom ale ved to uvidis, ci sa rozhodnes pren. my vysavame s tymto
http://eshop.eneftech.sk/Vysavac-crooSe ... us-d26.htm. zatial (si poklepkam radsej na drevo) sme nemali ziadne problemy. vsetku spinu a aj chlpy dobre povysava a dobre taha, vdaka tomu, ze ma vykon motora 1,2KW/1,6 HP

Poslať Napísal: 15 Mar 2017, 14:33 

"Drigix"
ty si si ho priamo aj z toho e-shopu objednaval?..maju niekde aj kamennu predajnu?..radsej by som to riesil osobne ako takto len cez internet, nerad objednavam taketo hodnotnejsie veci cez internet..a predsa len by som ho chcel aj vidiet aj sa poradit priamo s predavajucim, kedze nie som este uplne rozhodnuty pre dany vysavac..

Poslať Napísal: 16 Mar 2017, 12:35 

MoMo. hej, my sme cez e-shop objednali a do dvoch dni nam prisiel. ale maju aj predajnu, tusim ale ze iba v Prievidzi. nikde inde, takze ak to chces riesit osobne, budes musiet tam zajst. verim ti, ze je lepsie na mieste taketo veci kupit a mozes to tam priamo aj odskusat, len my sme na to cas nemali a dost sme vysavac uz potrebovali. vidis, ale aj cez net to dopadlo vsetko dobre. nemali sme problem, ani s produktom a ani s dodanim

Stránka 1 z 4 [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre